bugün

Eskiamaeksikbiri, morria, temenujka, hamile taklidi yapma panda, iremga, Queen ravenna gerçekten çekicidir.

Diğerleri yüzünü görmediklerim ya da çekici olmayanlar.
iki üç kız var çok çekici cidden saçları ipeksi üstelik ama içlerinden biri yaraklı adamı özlemiş dediğine göre gözümden düştü..
Çokoco oldokloro oconmo yokso sonmo obozonson.
ben canlı yayında izlediğim kızları çekici buluyorum. böyle nasıl desem yazdıklarıma tepki vermelerini görmek çok hoş oluyor.
çekiciliği düşüncelerinden geliyor , önemli olan da bu.
o kadar da değil ya. tiktok veya instagramda daha iyileri var. buradakilerin düşüncelerini görüyoruz. oralarda ise baya boydan foto filan geliyor.
ben galiba.
Katıldığım önermedir.yaklaşık 1-2 gün içerisinde kendileriyle tanışacağım.
Çok entelektüel ve kitap kurdu olmalarından kaynaklanan çekiciliktir.
Haklı iddia. O gün birine özelden asıldım bana, çekiciyle vurdu.
Oha espri de yapabiliyorlar. Benim bosluguma geldi güldüm, yoksa ne bicim espri o..
fotoğraftaki tipime hayranım. lakin o ben değilim. (olsun. o da çekici)
(bkz: keep calm and sözlük kızları)*
Hafif sazan avı var sanki.
görsel

şimdi onlar düşünsün.
fotoğraflardan gördüğüm kadarıyla kızlarımız güzel. zeki tiplere de benziyor yazdıkları kadarıyla. çekememezlik etmiycem arkadaşlar. "en güzel benim hohoho" tripleri cıkksss bizde yok. maşallah hepimize hehee.
inanılmaz ama uç beş tane var. ilginçtir.
(bkz: uyanık abazan)
nereden de bildiniz kuzum?

lakin beni şımartmaktasınız demiş olayım.

çok çekiciyimdir. özellikle yazın konağımızın bahçesinde oynadığımız halat çekme oyununda.
(bkz: al abi bi snickers ye)
iyi misin abi?
Sözlükte yazar olmakla çekici olmak arasında bağlantı kurulamayacağını düşündüğüm önermedir. Bakınız ne alaka lan.
sözlük kızları ile konuştuğu ortamda görünmez akıma maruz kalarak bu akımın etkisini sözlük kızlarına yoran insan iddiası.
kesinlikle doğrudur.
(bkz: sözlük yazarların acayip kör olması)
hiç inandırıcı olmayan önermedir.
veya öyleyse de daha biz göremedik.