bugün

Sağda mı yatmak istersin solda mı?

Aa.

Edit: aman hemen kızın.
Her şey herkesin olsaydı hırsızlık olur muydu?
oralarda mevsim yaz mı?
bu nağmeler saz mı caz mı?
benim gönlüm kar mı buz mu?
Keyif almıyorum. Yaparken sıkılıyorum zaten en az 3 en fazla 7 dakika sürer o yüzden. Ayrıca beceriksizim. Şimdiye kadar hiç düzgün eyeliner çekemedim, sadece ruju düzgün sürebiliyorum. Kozmetiğe para harcamamak için azıcık azıcık kullanıyorum her şeyi. Para olmayışından değil; yıllar önce 15-16tl olan şeylerin şimdi 40lara çıkmasından. Kendi kendime yaptığım bir protesto yani.
Nasilsiniz?
Ben makyajdan keyif almıyorum.ewed
Bir yazarın dediği gibi makyaj yapmayı bir sanat olarak görmekle sevilebilir. Kırmızı ruju sürmek sadece rujla olacak bir şey değil. Ilk önce ten renginizi eşitlemenizi öneriyorum. Dudakları lipliner ile çerçeveledikten sonra muntazam sürmeyi önemseyebilirsiniz. Kırmızı ruj fresh de gösterebilir seksi de.
Far geçişlerini ayarlayabilmek sanatın kendisi oluyor.
Bu yüzyılda pudra kullanmayı anlamsız buluyorum. Cildin sağlıklı duruşunu düşürüyor, fondötenle ikisi katman katman bir görüntü veriyor. Cc kremle birlikte Highlighter kullanılmasını tavsiye ediyorum.
benimle beraber mehtap ışığı eşliğinde yıldızların altında el ele, göz göze, diz dize verip bilgi alış verişinde bulunur musun?
müzikle ilgilimisin.
Sevişelim mi ❤️

Beybi!