bugün

burada nick altiniza 1000 tane yazi yazilsa mutlu olurmusunuz, ya da mutlu oldugunuzu mu sanirsiniz? yani gercekler mi daha onemli, sahte seyler mi?
sözlük bayanları size sorum var bir bayana çıkma teklifi en iyi ne zaman yapılır ?
sevişmeyi sevdiğinizi hiç mi söylemediniz bana çok şaşıranlar var da.
kızlar kızlar ölem mi, yanınıza gelem mi ?
güzel konuşmak, terbiyeli olmak bu kadar mı zor?

yani illa erkekler öyle konuşuyor diye argo veya küfürlü konuşmak,

ya da saçma sapan muhabbetler yapmak zorunda mısınız?

yani birileri tarafından güzel görünmek, takdir edilmek için,

zarafet ve kibarlıktan taviz vermeniz şart mı?

güzelliğinizi neden zarafetle değil de,

"kafa dengi kız" olmak adına, argo, cinsellik veya kaba saba konuşmalarla tamamlamaya çalışıyorsunuz?
"allah belanı versin" demesi imkansız olan bir kızın, buna ek olarak bir de küfür etmesine ne diyorsunuz?
cevap:

erkekler gibi kızlar da sinirlenir, küfreder, güler, argo konuşur, eğlenir. duygularını kendini en rahat hissettiği şekilde ifade eder. kafa dengi gibi gözüküp öyle davranmak zorunda hissedildiği de nerden çıktı? kadınlar zerafet ve inceliğin sembolü olmak zorunda mıdır? kusursuz olmak zorunda mıdır? erkeğe, kadına yüklenen sıfatlar gerçekten yoruyor insanları, bırakın bu kafalarda yer edinmiş mükemmel tipleri artık, yok öyle bir şey. argoyu sırf farklı ve kafa gözükmek için kullanıyorsa eğreti durur zaten bunun dışında kadın da erkek de doğal davranabildiği takdirde çekicidir.

tanım: er kişilerin merak ettikleri.
Arkadaşlar özel bir mevzu var. Sevişmiş sözlük kızlarından cevap bekliyorum. Çünkü seks hayatı olmayan bir kızın buna cevap verebilecek durumda olduğunu düşünmüyorum. Yanlış düşünüyor da olabilirim tabi.

Yok mu bir yardımsever kız lan?
seninki kaç cm?
gerçekten çok değerli saydığımız varliginız sizin için çok değersiz ya, biz de anlıyoruz onu sizi tanıdıktan sonra. neden değerli kılmak için bu kadar uğraşıyorsunuz?
Bir işe yaramaz alma para israfi.
Bizden ne istiyorsunuz la?
beni soracağım sorudur.

bu soru çok önemli ve çok enteresan değişik bir soru,aklınız almaz,merak ettiniz değilmi? merak etmekte haklısınızda zaten.

fakat burası kasıyor whatsapp'a geçelim orada sorarım.
are you çekindirilist?
burasi sarmadi pek sarmadi, twitter'a gelsene.
Sözlük kızlarına sorulacak sorulardır.
saçlarınız mı ıslak, yoksa ıslak mı yaşamak?

(allah ım teoman sorunca işe yaramıştı, ne olur bende de yarasın)
tip çok mu önemli.
niye bu kadar kendinizi beğeniyorsunuz.
Sevişelim mi? Pompa?
Yoo tip o kadar önemli değil, bakımlı olmak ve temiz olmak önemli.
Diş, tırnak, saç bakımına her daim ozen gösterilmeli.
Kız kurbanı yazarların kız sözlük yazarlarına soracakları sorulardır. ișiniz zor kızlar. Cevaplamada size kolay gelsin.
bakıyoruz da pek bi çirkinleşilmiş .....
Neden göt edip gittin vicdansız?
beraber pizza yiyelim mi ?
şugubugule yapalım mı?

beni niye uyandırmadınız amk?