bugün

yerel ve hatta genel seçimden daha önemli bi seçim kararsız kalmaktan iyidir. sözlük desen yarın mesai var güne b.k gibi başlayacaksın uyku desen sözlük bu bağımlılık kardeşim bırakamıyorsun işte öyle bişey...
(bkz: sözlük ahalisinin erken uyandırılması)
kanın son damlasına kadar sözlüğün secildiği ama son damlanında tükendigi yerde uykuya yenik düsülen durum.
uuserları en çok zorlayan tercihtir. seçim elbette sözlüktür. istisna durumlar da olmaktadır.
Ertesi gün erken kalkması gerekmeyen sözlük müdavimlerinin karar vermekte fazla zorlanmayacağı ikilem.
aklına gelecek son entrye kadar yazma hevesi olan yazarın sözlük diyerek uykuya "hadi yavrum hadi senle işim yok daha" demesi durumudur.
aile içinde hür irade sahibi olmayan biri için bir nimet.
sözlüğün uyku açıcı bir etkisi olduğundan ileri saatlerde uyanık kalmanız gerekiyorsa sözlüğü seçmek doğru olacaktır.
işiniz, gücünüz yoksa uykuyu seçmek gerek. uyku, sözlükten daha güzel.
sözlüğün açık ara kazandığı seçim.
eninde sonunda uykunun galip geleceği seçim.
(bkz: sözlük mü ben mi diyen kız)
''yazı'' gelirse sözlük, tura gelirse uyku olarak belirlenir ve yazı tuta atılır...
zar atan yazarlarımız da vardır...
yatağa yatıp leptop u da yanınıza alırsınız ve yaza yaza uyursunuz en kesin çözümdür tercih yapmaya gerek yoktur.kalp kırmaya değmez efendim.
(bkz: şimdi yatayım sabah kalkınca yazarım)
uykuyla izdivaçta bulunayım, sana bişey olmasın sözlük.
gerçekten zor bir durumdur.insan beynini durdurmak istemiyor.hep çalışsın hep entry girsin,üretsin istiyor ama nafile.gözler kepenk indirmeye çalışırken
el klavyeden aşağıya kaymaya başlar.gözler monitöre yan yan bakar.
işasdp kfwpemfözxçvcxv.......
suan ki durum

ebedi kal sözlük.

rüyama gel sözlük.

(bkz: sen yenisin galiba)
sözlüktür.
ben uyuyayım sözlük rüyama gelsin.
uykuyla dünya arasında seçim yapmaktan daha basit bir seçim... tabii ki uyku...
uykumun her zaman galip geldiği seçim.
uykumu feda edecek kadar sevmiyorum seni sözlük. *