bugün

Önler hafif sola doğru kalkık, arkalar da çok çok hafif sola doğru. Baya baya siyah renkte olan saçlardır.

Not : o kadar siyah ki bir keresinde bir kız saçların orjinal mi yoksa boya mı diye sormuştu.
kıllardan oluşmaktadır.
yanlar kazınmış, üst ince, ense traşı.
cok net.
hem kel hem uzun saçlı yazarlar da varmış.
güneşin düştüğü yer kızıl, güneşin vurmadığı yerlerde siyahtır.orjinal rengi nedir pek bilemedim
kısadır.
uzun saçla uğraşacak vaktim yok.
edit: aslında vaktim var. boş beleş insanın tekiyim. cool görünmek için öyle dedim.
(img:#769525)

Sadece saç yazmışsınız.
@54 kafadan ayaklıymış.

neyse benim saçımda pena cennetii gibi. elimde pena varken kafa kaşıma alışkanlığım var.
Dostum sen buna saç demişsin ama asıl dudakLar LAn ben varya neyse bir şey demiyorum.

Edit: arkadaşlar ayılan, bayılan, dibi düşenler varmış. Seviyorsanız gidip ne yapmanız gerektiğini biliyorsunuz. Konuşun evet.
büyük kısmının yağlı ve kepekli değilse ne olayım...
iclerinden bir tanesininkini bildigim saclardir efendim ve galiba en sekil olani odur. (bkz: kamcukeleyo)
Marco reus tur.
onur kardeşimizin saçlarından ziyade dudaklarının pek bir hoş olduğunu gördüğümüz bir başlık idir.maşallah.
Yanları kısa önleri rampadır. Tabi saç uzadıkça bu rampa iyi bakılmışsa uzun bir çalıya dönebilir. Ama bakılmamışsa saç dalgalanmanın kurbanı olup dalgalı rampa diye değişik bir tür ortaya çıkabilir.
http://ulu.so/u8y5rt
görsel Budur
Şekillidir. Vallahi ben severek bakıyorum. Ama atmam.
Dalgalı ve siyah. Çok az kahveye çalıyor.
görsel
Kıvırcık, uzun ve siyahtır.
Sözlük kızlarının saçları başlığını görüp "acaba" dememle aradığım ve var olduğunu gördüğüm saçlardır.
asadasdas ben atmıyorum hevesi kırılmasın kimsenin *
görsel

nazar değdirmeyin.
Hepsine baktım. Uzun olanları ayrıca not ettim.
kıvırcık değil, kızıl hiç değil.