bugün

evet dikkat ettim sözlük erkekleri biz sözlük kızları gibi neşeli, huzurlu, sempatik, eğlenceli insanlar değiller ne yazık ki! hepsi bi asabi bi asabi ki sormayın, allah bunların şerrinden korusun biz kızları! hepsi pimi çekilmiş el bombası gibi dolaşıyor sözlük mecrasında! hepsinde bi küfür etme eğilimi var! o kopasıca pipilerini sokmadıkları yer kalmadı maşallah! dikkat edin her şeye sokuyorlar, klavyelerinden ^^amk^^ gibi irrite edici küfürler eksilmiyor! tamam anladık sevişmiyorsunuz, yalnızsınız hepiniz! allah kahretmesin sizi, anladık!
(bkz: tamam hayatım)

(bkz: işe yarıyor beyler)
mutlu insanlar düşünemeyen aptallardır demiş bir muhterem.

ben demedim o dedi.
(bkz: liseliler).
üç aşamada incelenmesi gereken tespittir. giriş bölümü ve gelişme son derece doğrudur. sonuc bölümü ise genelleme ile yanlışa ayna tutmakdır. kendinide o kısıma almakdır.
Sözlük kızlarının daha asabi olması neticesinde oluşan durum.
sevilip sikilesidir ayrıca bunllar eger böylelerse**
(bkz: kendisine sormak lazım)
''hassiktirin diyoruz.'' dediğim önerme. koca götlü rezil türk kızları kendine baksın önce. hahayt!
bir çoğunun ergen olmasıdır.
sözlük kızlarından daha az egomuz olduğu kesindir. genelimiz olarak konuşuyorum asabi değilizdir abazan olan tayfada klavye delikanlılığıda vardır kızların denk geldikleri asabi erkekler onlardır.
sevgilisi ya da karısı başım ağrıyor bu gün olmaz demiştir.
(bkz: yahudilere nefes alması)
Sevişmemek. Direk, net.
(bkz: kafein)