bugün

erkeklerden karşı cinslerine tavsiyelerdir.

biz erkekler tipe değil zekaya, sıcakkanlılığa ve minnoşluğa (hanım hanımcık olmakta dahil) bakıyoruz. haberiniz olsun. ve gözleriniz mutlaka büyük olmalı.
çoluk çocukla muhatap olmayın.
sözlük kızlarının fotoğrafları başlığına fotoğraf atmayın.
burada cinsiyetiniz değil, ne yazdığınız önemli.
rahatsız eden olursa bir mesaj uzaginizdayim. ehe
Küfür etmeyin. Orospular gibide açık giyinmeyin. Eger ki oyle giyinirseniz erkeklerin size olan ilgili orospuya olandan farksiz olacaktir. Cok egoist olmayin. Sizde gidip bir erkege teklif edebilirsiniz. En onemliside para göz olmayin.
Vefasız oluyorsunuz yapmayin. Paraya cok deger veriyorsunuz yapmayin. Birde insanlar nasıl giyinirse oyleymis gibi deger gorurler. Onun icin bazi kadinlar gibi cok acik giyinirseniz sizede oyleymissiniz gibi davranirlar. Birde kizlar temiz titiz olmalilar bu gercekten cok onemli sigarada icmezseniz cok iyi olur. Hepiniz yapabilirsiniz daha iyi bir kiz olabilirsiniz ben inaniyorum size.
Şöyle yapmaz böyle yapar şu şartlara uyarsanız sevgilimiz olmaya hak kazanırsınız der gibi tavsiyelerdir. Güldürmüştür.
ver kurtul.
Bu arada sözlük erkeklerine de dikkat et özel konuşmaların ss'sini alıp hızlıresime yüklüyor çoğu.
allahını seven defansa gelsin!
Erkeklerin kızlardan kız konusunda tavsiye almaları kadar saçma ve salakça bir şeydir.
Azıcık insan olun.
dibinizi dövdürmeyin.
biri sizi seviyorsa evlenmeden sevişmez. Siz birini seviyorsanız evlenmeden sevişirsiniz. bunu unutmayın.
Haşim bi dur allah aşkına beynimiz sulandı ya.
grup seks yapmayın.
Herkese verilebilecek tavsiyelerdir. iş sahibi olmaya bakın, kendi paranızı kazanacak yetenekleriniz olsun. ilişkilerinizdeki acı tecrübelerinize fazla üzülmeyin tecrübe olarak görün. aşk diye bir şey yoktur. bunu bir hayat felsefesi olarak görmeyin ama aklınızın bir köşesinde de dursun. Sonra ilişki bitince kendinize zararlı abuk sabuk psikolojilere bürünüyorsunuz.
sakallarınızı kılların çıkış yönünde kesiniz.
kendinizi böyle savunacaksınız;

görsel

daha ne yapim dayağıda mı ben yiyim amk.
sözlüğü bırakın.
kilo verin.
Beni açık oylamayın. Evet.
görsel
görsel
Ömür boyu maddi anlamda sığıntı gibi yaşamak ve birilerinin eline bakmak yerine,
Çalışın ve kendi ayaklarınızın üzerinde durabilmek için çaba gösterin;
Hele ki insanların haklarını savunabilen, ameliyat eden, eğiten, erkek işi diye tabir edilen tüm işleri sırtlayabilen kadınların sayısı günden güne artarken.

Güçlü kalmanız dileğiyle!
NiYETi ciddi olan efendi erkekleri üzmeyin lütfen.