bugün

Sözlükten bir kıza yazmayacak kadar akıllıdırlar.
bundan farklısını göremedim.
görsel
Fotoğraf atmış biri
Yazık la kimin çocuğuysa.
Gençken biz zirveler olurdu, gösterirdik boyumuzu posumuzu oralarda; canlı canlı sergilerdik endamımızı.

Bereketli günler de oldu, kurak günler de.

Ama şimdi bakınca mevcut duruma, beklentilere ve çabalara söyleyeceğim tek bir şey var; eskiden sözlük güzelmiş.

Ciddi ciddi şakaya vurup fotograf atıp düşürmeye çalışanlar var.

Vay arkadaş ya.
çoğu yemekteyiz izleyen tipler. gerisini siz düşünün. bunlar aileler yarışıyor da izlerler şimdi.
görsel
Biri de benim bunların.
1.82 boyundayım, 78 kiloyum, ortalama bir tipe sahibim, ortalama bir üniversitede ve ortalama bir bölümde okuyorum, kan grubum ortalama, göz rengim ortalama, ten rengim ortalama ve bunlara ek hayat felsefem dahi ortalama.
Ha birde yemekteyiz seyrediyorum evet.
kilolu değillerdir, kemikleri iridir. ha bir de kel değillerdir, alınları geniştir.
Temsili.

görsel
bomonti var içersen, fileli çorap var giyersen..

not:bununla diyaloğa giren keko ben değilim ha. bana cevap falan vermiş milletin götünü kaldırıyoruz sanılmasın.

bilen bilir.
Yav ilgi için bu kadar uzun entari girmene gerek yok bi fotonu at sözlük kızları başlığına yeter he illa istemiyorsan mesaj alımını kapat ve şovu kes.
Genellemelere maruz kalan erkeklerdir.

Lan birçoğumuz geliyoruz şuraya, kafamıza göre saçmalayıp gidiyoruz.

Sanki götümüzün başımızın fotoğrafını atıyoruz sözlüğe amk.

Hoş atan manyaklar var, ama genelleme yapmamak lazım.
Amk nick ver o zaman genel niye yaziyorsun.
Zaten bu tipleri donuza atmayip gelip sagda solda aglama yavsakligina iyice sinir oluyorum.
(bkz: donuz butonu nedir ne işe yarar)

Neyseki memlekette hala kadın var da bu tip kezolara bakmak zorunda değiliz.

Bok ağızlı seni, leş kokun burnuma geldi.
Aslında biz iyi insanlarız lan! Kendimizi anlatamıyoruz sadece.
görsel

Şapşal ve tatlılar.
Seni iyi bi silkmek lazım. Reçeten bu.

Normal erkeklerdir.
derdinizi s*keyim, 10 15 kişinin tartıştığı mevzuya bak peehh.

Birtakım erkekler.
2 metre boylarında, yeşil gözlü, kahverengi saçlı, bol kaslı, zeki, şiirden anlayan, her daim felsefe konuşabilen, güçlü duran ama gece yataklarında varoluşsal sancılar çeken jilet gibi erkeklerdir.
Yersen.
Kime yavşayacağını şaşırmışlar yahu!
türkiye'nin en karizmatik, en kültürlü ve entelektüel, en merhametli ve en masum erkekleridir. 3-5 piç için bu efendi adamları üzmeyin kızlar. bizler her daim iyilik timsaliyiz. doğrunun, hakkın, hakikatin tarafındayız. serserilere karşı harcamayın bizleri...
Apla olta güzel güle güle kullan ben mesaji aldim alt metni okudum.
Aklında hiç kötülük olmayan saf erkeklerdir:

görsel
görsel
tahminime göre birçoğu böyledir.

görsel
güncel Önemli Başlıklar