bugün

2014 türkiyesinde, arkadaşlar çok açık söylüyorum, insanı derin kaygılara sevk eden seviyesizliktir hatta bebeyim edepsizliktir.

dikkat çekmek adına manşetlere sokak ağzını taşımakta hiçbir beis görmeyen bu gazeteye sitemlerimi iletiyorum. ayıp!
ülkenin kurucularına ayyaş demekten daha edepsiz değillerdir.
şayet yapılan seviyesizlik ve edepsizlikse arka çıkıyor gözükmekten çekindiğim, ama bunu dile getirenlerin samimiyeti konusunda şüphe duyduğum durumdur.

ben nezaketi birçok değerin üzerinde tutarım ama karşı tarafın kasıtlı olarak anlamazlıktan gelmesine tepki gösteririm. allahaşkına; müşaviri halkı tekmeleyen, kendisi insanlara israil dölü diye tepki gösteren birisi cumhurbaşkanı. zamanında oktay ekşi anasını satayım yazdı diye hürriyet ten kovuldu. google dan arattım bütün yandaşlar defalarca anasını satmış, engin ardıç hala satıyor olmalı; onlara niye tepki vermiyorsunuz? rasim ozan kütahyalı nın içkici ayyaş olduğu, tv programı sırasında içtiği tescil edildi, ben kimsenin tepki verdiğini hatırlamıyorum, neredeydiniz?

halkı hem de medya organlarını alet edip aşağılarken tık yok, sözcü manşet atınca kötü oluyor. yahu bu düzene muhalif bir kesim var ve bu gazeteyi okuyorlar. ispat derseniz, ana medya gazetelerinin neredeyse tamamını tiraj olarak solladı sözcü. ne yapacaksınız, yahudiler gibi sabun mu yapacaksınız? hepsini hapse mi tıkacaksınız? ikna edemiyorsunuz, gün geçtikçe edemeyeceksiniz de; bari bununla yaşamayı öğrenin.

kişisel fikrim, sözcü'nün bu zihniyetle yaşamayı denemesinden kaynaklı bir seviyesizliğin hüküm sürmesinin sonuçlarını gördüğümüzdür. seviyeli olan metotları deneyince bu kitlenin dışlayıp yoketmeye çalışıldığını da hatırlatmam lazım.
Deli bir adamın herşeyi kontrol ettiği bir ülkede, çok da abartılmaması gerekendir.

Yiğit bulutun ekonomist
rok'un gazeteci
davutoğlunun başbakan
sümeyyenin dış ilişkiler danışmanı
bilalin harvard mezunu olduğu...
Bir ülkede hangi anormallikten, hangi edepsizlikten bahsediyorsunuz?
(bkz: tahta)
dışa vurulması bağzılarının zorrrruna dolayısıyla da borrrusuna gitmiş seviyesizlik, hatta bebeyim edepsizliktir.

adam olun!!!
Beş para etmez bi kağıt parçasına yazı yazmışlar parayla satıyolar amk.
Millet de bunu alıyor.

Ne seviyesi ne haberciliği?

Zihniyet belli. Benim gibi düşünmeyen herkesi karala.

Zihniyetini siktiğimiz tuvalet kağıdı.
çekememezlikten ne yapacağını bilemeyen bir topluluk. hele takip edip saçmasapan haberlere inanlar dahada acınası durumdalar.
Gerçeği yazan tek gazatedir.
akit gibi bir terbiye(!) ve seviye(!) abidesi gazeteyle karşılaştırıldığında yobaz beyinlerin haklı bulacağı tespittir.
seviyesizlik ve hatta edepsizlikte ak larla yarışamaycak olan tarzdır.. biraz mantık..
Türkiye yakın siyasi hayatı için tam bir örnektir aslında.

işbu tavır ve dil ile tam olarak bu tarz sebebi ile azalarak bitmektesiniz. Ve ama yalan ama yanlış bunun aksini iddia edip hepinizi kucaklarım diyen iki oydan birini alıyor. Siz hala yıl olmuş 2014 yobazlık peşindesiniz. Hala kadının örtüsü ile şeriat geliyor çığırtkanlığı.

Atı alan üsküdarı geçti, size ise hasta beygirlerle süslenmiş ahırlar.
(bkz: sözcü ulusalcılığını utanmadan savunan tırt yazar)
hayattan soğutan edepsizlik. ya bitin çakma ulusalcılar, dandik kemalistler. lütfen abi!
Başımızdakilere bakınca hep 1 hatta 2 farkla mağluplar ama...