bugün

hikayeye göre gücü sınırsız olan hero oyun içindede pek bir farkı yok iyi ellerde çok iyi işler yapar.
görsel
görsel
q ve w nerf yedikten sonra tat vermemeye baslamıştır. ulan o stunu atmak o kadar zorlaştırılır mı ya?

ha, nuker tanımının tam karşılığıdır halen.
league of legends oyununun en güçlü orta koridor yetenek gücü taşıyıcısıdır. takım savaşlarında ortak alan hasarı verip, karşı taşıyıcı teklemek en önemli görevidir. güçlü bir syndra karşı takımın tamamına karşı tek başına savaş kazanabilir.
Tr serverinde böyle başarılı heroları güçlü heroları bulamazsın nerde dandik yada noob bir hero varsa bilinki bizimkilerdir adam gümüşten altından düşme teemo master yi vs herolar kullanıyor ben daha hiç karşıma çıkmış doğru düzgün bir Syndra, Diana göremedim. Onuda geçdim herif parmakları biraz hızlı diye yasua, jax, lee gibi kokuşmuş çol çocuk heroları alıyor.

Bende Syndraya başladım 1 vs1de oldukça etkilidir 1vs2de ise kendinizi zorlarsanız ve parmaklarınızı iyi ayarlarsanız double killiniz elinizde 1 vs 3 imkansız değil ama vur kaç taktiği ile devamlı q ve e ile damage verdikten sonra girişmeye hazırsınızdır.Her daim bu heroya sıçra alınmalıdır.Bu arada q toplarının kalma süresi 6 saniye bekleme süresi daha az bu sayede 2 tane q ile ulti atarsanız karşınızdaki bir tank dahi olsa kaçıcak yer arıcaktır.
oyun çevirebilecek düzeyde bir lol herosu. pasifinden ötürü q su son levelde hayvan gibi vurur. takım savaşlarında adcyi aradan ultisiyle çıkardıktan sonra e sini kullanınca kalanları sersemletir ve o esnada takım arkadaşlarınız kalanları haklar. karşınızda sağlam bir syndra oynayan varsa, lux almanızı tavsiye ederim. luxun e sinin menzili çok uzun olduğundan sürekli haraslarsınız. 6 level olduğunuzda canı yarıya gelmiş bir syndra'yı q-e-r kombosuyla rahat alırsınız. aynı şekilde ziggs de menzilinden ötürü hayli sıkıntı çıkarır syndra'ya. tabi her ne kadar en iyi hero yoktur deseler de ben mid lane de ap herolara karşı veigarı tek geçerim. veigarı ctleyen ap hero yoktur. yeter ki sağlam q kasın.
sadece heimerdingeri counterlamak için alınabilecek şampiyondur.
Mid lane de ne kadar iyi oynarsa oynasin kimsenin tahammul edemeyecegi hero. LeBlanc adli heroyu oldukca rahat counterlayabilen hero. Karsinizdaysa fizz vladmir ile bas edilebilir. Oyun sonu bir miktar duser. Ozel olarak e skilli pant in stun ini lb nin w sunu lee nin q sunu ve j4 un combosunu durdurabilir. Eger oyunda yukselmek istiyorsaniz bu heroyu kusana kadar oynayip alisin diamond seviyesine kadar rahatca cikarsiniz. Profesyonel maclarda yada yuksek elo maclarda karsisina orianna tercih ediliyor. Jungle iniza guveniyorsaniz ori ile tfde kafasini ezebilirsiniz.
iyi bir oyuncu elinde çok tehlikeli bir şampiyon olabilir. oyuna henüz başladım ve şampiyon deniyorum ama ilk oyunumda terör estirdiğimi söyleyebilirim ki skillerin nasıl kullanılacağını oyunun yarısında anladım. ultisi eğer iyi kullanılırsa full candan bile kill alabilme ihtimaliniz bile var. sağlam bir ap dizilimi ile öldürme makinesine dönüşebilir.
edit: bu hero her ne kadar tanınmasa da kesinlikle oyunun en etkili herolarından birisi. normal menzilinin yanı sıra q skillinin de kendi menzili nedeniyle zaten hayvan gibi range e sahip oluyoruz. tabi bu skilli doğru yere patlatmak önemli bu yüzden rakip gibi düşünmek gerek. w skilli ile minyon veya yarattığımız topları rakibin suratına yapıştırmak mümkün ve bu rakibi yavaşlatıyor(bu nedenle en etkili partnerimiz zileandır adamın bombalarını tutup rakibin kafaya indirdiğinizde verdiğiniz damage ile orgazm olmak mümkün). e skilli en etkili skillimiz. rakip heroları, minyonları veya kendi toplarımızı kullandığımız doğrultu yönünde uzaklaştırıyor. fakat e skillini topları üflerken kullanmakta fayda var çünkü çarptığı birime hasar vermekle beraber 1,5 saniye civarı stun atıyor. ayrıca oldukça uzağa üflediği için rakibe ummadığı anda stun atmak mümkün. gankta peşinizden kovalayan lavuklara topları üfleyip stun atıp siz kaçarken rakibin sadece kıçınıza bakmasını sağlayabilirsiniz. ayrıca tflerde etkili bir kullanımla en az 3 kişiye stun atıp oyunun kaderini değiştirebilirsiniz. ultimiz ise 4 + yerdeki toplar kadar topları rakibin suratına yapıştırmaya yarıyor. dolayısıyla hayvani bir damage kapasitesi var, ayrıca yerde olan 5 civarı topu yine üfleyebilirsiniz. eşya önerisine girmeyeceğim fakat kasabildiğiniz kadar ap ve mana regen kasmakta yarar var. denildiği gibi syndra oynaması zordur skilleri doğru zamanda doğru yere kullanmak zorundasınız ve bunun ayarlanması biraz zor. fakat usta bir syndra yı karşınızda görmek istemeyeceğinizden adım gibi eminim.
league of legendsdeki en ama en iyi müziğe sahip olan hero. kesinlikle. resmen kanım donuyor onu dinleyince, heroya gelince zorluk seviyesi çok yüksek olan hero. bir skillinde yüzlerce merifet var. bir kere kullandım ama beceremedim. fakat alınası ap mid herolarından. uzak durun hatta karşıda ise.
güncel Önemli Başlıklar