bugün

iyi bayramlar kız zilli.
bana ağır feyk atan yazar kız.yada unutkan.ama yinede severim kendisini.muhabbetimiz daim olsun.
Çılgın bir ananas mı desem yoksa çatlağın önde gideni mi desem bilemedim sözlük tarihinde tanıştığım en manyak en çatlak yazar ayrıca depresyonunu bir kenara bırakıp benim için şarkı söyleyen jestin kralını yapan süper yazar neyse iyi ki var.
" Kamp " der kacarim.
Bugün kendisine gıcık olan insanları anlamamış yazar. Sıradan eksiliyorlar herhalde entrylerini. Keşke açık eksileme olsaydı da görebilseydik. Sinirlenmiştir.
Güzel yorumlara teşekkür eder*
enteresan olmakla birlikte çocukla çocuk olmamam gerektiğine karar verdiğim benden yaşça baya küçük bir yazar. ayrıca nick altında yazılan yazılara karışıyor tehditle yazılanları sildiriyor. eklemem gerekirse söylediği yaştan daha küçük olan yazar. büyüyünce diktatör olabilir. dikkat etmek lazım.
hunharca artılanmayı hak eden yazar.
Canım çok pardon unutmusum mesajını anca upliyorum kusra bakma ya.

Bir yazar.
iyi niyetli olan iyi bir yazar.

memnun oldum efenim. *
Sevdiğim yazarlardandır kendisi.
Müslüman ismi olmadığını savunan, zanneden zat.
(bkz: #28844390)
(bkz: karmasını beğenmeyen yazar) başlığına girdiği entry sayesinde 3 yazar tarafından açık oylanan yazar.

Bu sözlükte iyi insan yok, sözlük berbat diyorsunuz ya sizi gerçekten kınıyorum. Ben gerçekte bile bu kadar umursanmamıştım. Hepsine gerçekten teşekkür ederim, umursadıkları ve beni mutlu ettikleri için.
Kendisi size biraz "yaz şarabı" verebilecek yazardır.
Summer wine eşliğinde ruhu dans ediyor.
1000. Entrymi kendisine armagan ettigim sempatik yazar. Zaman zaman siddetli tartismalar yaşasak da iyi anlasiyoruz diyebiliriz degil mi?

(bkz: ateist agnostisizm)
(bkz: salvia divinorum)
(bkz: ananas)
Sözlükte sahip olmak istediğim nicki benden önce kapmış yazar. Bu durumu daha önce belirtmiştim ama bir şekilde silinmiş sanırım. Silik yediğim için olabilir. Her neyse. Cinsel yönelimimi farkettiğim zamanı anlatmamı isteyip duşa kaçması da gözümden kaçmadı değil.
Kime bozulduğunu anlayamadığım yazar. Umarım bana değildir.
sanıyorum ki yaşıtlarına nazaran bazı konularda kaliteli zevklere sahip bir yazar kardeşimiz. kendisi koordinat olarak da şahsıma çok yakın biri, halbuki bana bu kadar yakın birileri olabileceğini hiç sanmıyordum.* üşüyüp üşümediğimi merak etmiş, merak edip sorduğu için teşekkürler ama üşümedim. gözündeki sıkıntı için şimdiden geçmiş olsun. bir de luna'ya fazla kaptırmasın kendini. hadi bakalım.
Bugün amacını aşan ve ona buna diss atan yazar. Anlayacağınız troll gününde falan değil bugün sözlüğe noldu anlamadı yani. Şaşırdı. Bir tuhaflaştı o da.

Güzel yorumlara teşekkür edip artılarını veren, bugün tuhaflaşan bir yazar.

Edit: birde birde artık ayak görmek istemeyen yazar.
Intihar odası filmindeki kızın ismine benzer nicki olan yazar.
inşallah kızdır.
karşılıklı olarak birkaç entrymizi okuyup, oyladıktan sonra profiline girip entrylerine bir göz atma gereği duyduğum yazar.

açıkça söyleyebilirim ki böyle yazarların olması mutluluk verici.

hep yazsın.
normal, kendi halinde yazar.

birazdan hesabı silime çıkardığımda kendisine dikkat etmesini söyleyeceğim, zira devir değişik, bok.

kendisine iyi baksın.
attığı mesajla mutlu eden tatlı insan. eksik olmasın..
güncel Önemli Başlıklar