bugün

ibadeti birilerinin sayması için değil Allah'ın kabul etmesini daha öğrenememiş şahısların müslümanım diye ortada gezmesi. Daha kendi dini öğrenememiştir. Nitekim parayla imanın kimde olduğu belli değildir.
suudilere seslenmek istiyorum; çok da sikimizdeydi. sanki sana ibadet ediyoruz pezevenk.

bende araplarınkini saymıyorum hadi o zaman amk. utanmasa aforoz edecek orospu çocukları. daha 650 yıl önce peygamberi taşlıyordunuz dümbükler, şimdi bizim ibadetimizi mi saymıyorsunuz.

suudilerin kendini bilmezlikleridir.
Bir "rte'nin gezi parkında yapılan ibadetleri saymaması" değildir.
o kalleşler ibadet etse ne yazar.
musluman kimseler icin manevi olarak buyuk onem tasiyan yerleri para karsiligi peskes cekerken ibadet oluyor da boyle mi olmuyor lan? ya da krallariniz zevk-u sefada yuzerken onlarin kildigi namaz tuttugu oruc mu ibadet siktiriniz gidiniz efenim.
not : ibadetle alakam yok ama bi sinir harbi yasadim ramazanin havasindan midir nedir arkadas?
suudilere, önce kendi saraylarınızdaki partilere bakın denmesi gereken durum.
onlar ibadeti düşüneceklerine önce bi cilalı taş devrinden çıksınlar .
çokta tın, kırk arabın aklı bir incir çekirdeğini doldurur mu ona baksınlar önce.
israili finans ettiklerinden olmalı.

gerçekten öyledir.
petrolü dolar ile satarak ve dolarları da abd finans sisteminde tutarak, petrol sevkiyatı bile bu şirketlerin kontrolünde olan armatörler ile taşınarak(malumunuz ki, bu finans sistemleri istisnasız yahudilerin kontrolündedir) yaptığı aptallıklar neticesi olmayan akılları ile bu vb. davranışlar normal karşılanmalı.

haaaa! unutmadan; bu petrodolarları yöneten ve kontrol eden finans sistemleri sayesinde israil asla, asla, asla bir finansman veya döviz sıkıntısı ya da kredi sorunu yaşamaz. devamlı "0" maliyetle kredi bulur. üstelik ödeme takvimini kendisi belirler.

bu sırada, bizim de onlardan aşağı kalır yanımız yok,
yani.
tabi el ele tutusmuyoruz ondan olmuyor.