bugün

yazar yavuz semerci'ye göre bi vahhabi tarikatıymış...ubeyde-ul el ikram adı da varmış...yani yeniden aydınlanma diğer adıyla....900 milyar dolarlık bi fona bağlıymış tarikat ve görevi islam inancının zayıfladığı ülkeleri tekrar islamlaştırmak ve safları sıkılaştırmakmış...adam şu an gün ortası programında konuşuyo mk...

tayyibe baskı yapıyolarmış tekke ve tarikat yasasını bi an evvel çıkartsın diye...bi vahhabi tarikatı kurup, bunu finanse ederek türkiye'nin tekrar müslümanlaşmasını sağlayacaklarmış kendilerince..

lan ne günlere kaldık mk...abdulhamid, bunların vahhabiliği kuran dedelerini sallandırmıştı istanbul'da sultan ahmet meydanında....geçmişte valimiz atadığımız adam olan herifler petrol sayesinde şimdi bizi müslüman yapıyolar yeniden kendilerince....
iyi paraları varsa ve dağıtacaklarsa en ala müslümanları bizim ülkeden çıkaracak tarikattır.
adamlar zayıf halkayı iyi tespit etmişler ve işe koyulmuşlar..

ben daha 7. sınıftayken din dersinde ( dindar değil ama namaz oruç tutan yarı muhafazakar biriyim) hoca herşeyi yahudilere bağlardı az kalsın 94 5 nisan krizinede onlara bağlayacaktı her işte parmakları varmış.. bende hocam yahudileri sevmiyorsunuz ama adamlar parti kursa para dağıtsa iktidar olurlar demiştim o çocuk aklımla ,, ulan insan o kadar kin gider beni semitist ilan etti yav..k ..

demekki dogru demişim
Müridi olmaya hazır olduğum tarikattır tabii ki biraz banknot karşılığında.

Not: bir bu eksikti. Beyler sinirden espri yaptım gülmeyin. Onların müridlerini sikeyim. Amlarına koyayım onların. Götüne kodumun pezevenkleri. Yarak kafalılar.