bugün

şimdi siki tuttuğumuzun ilanıdır. yapılan ankete göre türkiye'de "muhacir" durumunda yaşayan suriyelilerin yüzde 52'si bu ülkede kalmaktan yanaymış. hatta yüzde 74'ü de vatandaşlık istiyor. ben dedim size şunları güzel bi dövelim diye.

http://www.memurlar.net/h...vatandasligi-istiyor.html
orada yaşanan ahmak din savaşının sonlandırılmasını istiyorum. lanet olsun ki aptal dinler yüzünden mağdur olan insanların yine dinciler tarafından aşağılanmalarına tahammül edemiyorum. insanları bu duruma sokan tüm aptal terörist ve özellikle dincilere acılı bir ölüm diliyorum.

edit: aptal dinci eksiledi, ahmak herif, orada insanlar senin dininin ahmakça emirleri yüzünden ölüyor pislik.
yalan aq. ne 52'si? yüzde 90'ı kalmak istiyor. vatandaşlık konusuna girmiyorum bile.
Peki türk halkının yüzde kaçı kalmalarını istiyor?
bunlar sadece suriyelilerle sınırlı değil. afgan, pakistanlı, özbek, kırgız, tacik hepsi var.
gelen mültecilerde hep aynı coğrafya dan geliyor nedense. gidip cezayire, fasa en azından oradan fransa'ya geçmeleri daha kolay olur.
ama bir dakika!!! göçmen anlaşması olduğu için direkt türkiye'ye postalayacaklar.
tüm arap ve geri kalmış ülke göçmenleri'nin türkiye'yi tercih etmesinin sebebi müslüman ve laik(modern) bir devlet olması burada daha rahat hareket edebilmeleridir.
ancak bizim bazı yobaz kesimler bunun bizler için ne büyük bir şans olduğunun farkında değiller, onlar da bu mültecilerin geldikleri ülkeler gibi olmamızı istiyorlar.
Hepsi kalmak istiyordur.
Zaten Bunların durumu muhacirlik değil, kene bunlar amk kene.

Vatanını savunmaktan aciz, faydasız insanlar topluluğu.
Mahalledeki kürt ve Suriyeli kesime bakınca gördüğüm şeyler aynı. Vatandaşlık bile alsalar hiçbir zaman bu topluma adapte olamayacaklar. işleri güçleri yağma, talan, gürültü.
hayır zaten gitmeyecekler ki bu neyin tatavası. adamlar daha siksen ülkeden çıkmaz. artık bu belayla yaşamaya mahkumsunuz. ha ben değilim benim sikim daşşağım denk. siz mahkumsunuz, ensar muhacir mastürbasyonu yaparken iyiydi ama. sizin din kardeşiniz benim değil.
Yer yatak bedava dilenme çalma çırpma çabası ekmek elden su gölden tabiki gitmek istemezler.
otu püsürü referanduma götüren veya götürme iması yapanların tüm ülkenin yani 80 milyon insanın geleceğini ilgilendiren bir konuda neden referanduma gitmediklerini merak ettirten mevzudur.

neden ? soru çok basit ancak cevabını verebilen bir siyasi veya o siyasilerin kefenli savunucularından bir cevap gelmiyor. yapın bir referandum çıkacak sonuç kalsınlar olursa bizlerde ne çenemizi ne elimizi yormayız madem bu insanlar bunu istiyor yaşasınlar der geçeriz. tabi inşallah burada da pusulasız oylar dikta edilmez malum adamların tabiatında var bu. bu referandumda bile yaparlar..
bu hükümet suriyelilere ayrıcalıklar verdikçe türk halkı daha çok araplardan nefret edecektir. Buyursunlar alsınlar tc vatandaşlığını, yiyorsa böyle bi toplum baskısında yaşasınlar.