bugün

Vatanını satıp götüm götüm kaçan organizma, ikinci sınıf insanı bırakın, birinci sınıf domuz bile olamaz.
Yalnız Öz kardeşin öz kardeşi siktiği bir çağda din kardeşiniz diye diye iyi itelediler ha avrupa bunları bize.
Vatan satma olayına 15 Temmuzda şahit olduk. Vatan elden gitse ülkeyi ilk terk edecek şahıslar vatan satmaktan bahsediyor. Yağlı göbeğinin üzerinden konuşmak kolay
"votonlorono sottolor"
Evet, ama saygı duyuyorum.

Ben herhangi bir ülkeye iltica etme cesaretini kendimde bulamıyorum, bunlar buluyor.
Gözümde memleketinde savaş varken başka yere keyif sürmeye giden kansızlardan başka birşey değillerdir.
savaştan kaçıp gelmeleri umurumda bile değil, her şeyden önce eğitimsiz çöl arapları onlar ve ülkede var olan gericiliğe daha fazla katkı yapıyor. ayrıca müslümanların din kardeşi olabilirler ama benim değiller. sağsa sağ, solsa sol, fark etmez. sokağa çıktığımda üzerine biri sıçmış gibi kararmış insanlar görmek istemiyorum. yolu kesen dillenciler ve daha az önce çıkartıp beze sardığı piçini gösterip para dilenmesini de istemiyorum. sokak köpeklerini sokakta görmeyi suriyeli görmeye yeğlerim.
türk halkının sözde misafirperver özde ırkçı olduğu gerçeğinden gelir.

şu dünyadaki tüm insanlar eşittir, muhammedinden isasına, süleymanından hansına.

sınıf farkı yaratmış bir de sınıfını siktiklerim. eee bu sınıf farkı neye göre oluyor? sen benim alt sınıfımda olamaz mısın? kriter nedir bu sınıf mevzusunda?

kıt insan muamelesidir.
Kan emici kene muamelesi görmeleri gerekir. Söküp atacaksın.

Al iki tanesini giydir doyur desen yanaşmazlar, onu bırak basit bir yardım bile yapmazlar, çocukları Suriyeli arkadaş edinse endişeden uyuyamazlar, sonra gelirler burada rerö yaparlar.

Ülkede çomar çok da iki ayaklısı da hiç çekilmiyor be.
gene bizden yukarıdalar. bize direkt 3.sınıf insan ayağı çekiyorlar. 1.sırada iktidar emmikçileri. 2.sırada suriyeliler. 3.sırada biz.

hastanede eşek gibi bekliyorsun. sonra tinnnkk isim yanıyor mohammad wakabayashi gibi bir şeyler. tık önden giriyor. sen gene bekliyorsun. tarek tsubasa geliyor. o da giriyor işini halledip çıkıyor. ya sabır diyorsun. sonra kimlik yenilemeye gidiyorsun. sen gene bekliyorsun nüfus idaresinde. yarım saat bir saat.. sonra asansörden gene bunlardan 2-3 tanesi çıkıyor. geliyorlar 15 dakika sonra onların isimleri yanıyor. bakın mevzu ajitasyon yapmak değil. bu iki kurumada randevu alarak gidiyorsunuz. saatiniz belli yani. bu "öncelikli" suriyeli, afgan arkadaşlar sizden sonra gelip sizden önce giriyorlar. çat pat ingilizce bileni ile konuştum, sordum. durum böyle maalesef.
Naaabacaaağdık.