bugün

konya'da aralarında kavga eden iki suriyeli grubun, olay yerine gelen ve yaralıları taşıyan ambulansa ateş etmesi olayıdır.
http://www.kanal42haber.c...grup-ambulansa-ates-acti/

insan mısınız siz amkoduklarım? ambulansa ateş etmek nedir? israilliler bile yapmıyor bunu.

ülkemizde suriyeli sorununun geldiği nokta için;
(bkz: suriyeli mülteciler/#41627608)
Devlete silah çekmektir. Amk teröristleri.
Bunlar bir de silahlanmaya başladılarsa işimiz var.
Mezapotamya faresinden mülteci yaratırsan olacağı bu.

Bunlar daha iyi günlerimiz.
Hata bizim amk suriyeli kavgasina ambulans göndermek ne oraya tank göndereceksin ortaya bir atis yapsa yeterli.
yaklaşık 3 senedir bıkmadan usanmadan "bunlar daha iyi günler bir de bunlar organize olup silahlanmaya başladıkları zaman pkk yı mumla aratacaklar" yazıyoruz. nihayetinde 2019 haziran itibari ile bunun ilk sinyalleri de gelmeye başladı.

allahın gücüne gitmesin ama illa birilerine zarar verecekler ise bu "kardeşimiz onlar gelecekler tabi. tabi ki milyarlarca dolar harcayacağız" diyenlere versinler. belki kendi canları yanınca bu saman kafalılığı bırakır gebeşler.
Bunların g*tüne tekmeyi koyma zamanı geldi geçti bile. Başımız çok ağrıyacak bu şerefsizler yüzünden.
Umurumda bile olmayan durum.
Besle kargayı, oysun gözünü hesabı... Kısmet ise en fazla 3 yıl sonra bu ülkeden bu insanlardan kurtulacağım.
Allah, daha nasıl bela versin anlamıyorum.
Hâlâ akıllanmadı bu coğrafyada ki insanlar. Türk Kürt Arap israil hepsi aynı hatayı ısrarla yapıyorlar ve hataları sanki babasından kalan miras gibi savunuyorlar.
Ve bu hataları din ile kimlik ile ideoloji ile süsleyip nesilden nesile devam ettiriyorlar.

Bunun için artık bu olaylara kızmıyorum ve bu olaylardan etkilenen insanlara acımayı bıraktım.
Tamam bunları aldık giren girdi.Ama sokaklarda kafasına göre satırla bıçakla gezenleri kavga edenleri anında sınır dışı edilmelidirler bu kadar serbestlik olmaz sığınmacılar benden rahat geziyor, dükkan açıyor vs bu vatan onların çiftliği mi?
bunların götlerinin tam kalktığını gösterir.