bugün

insanı dumura uğratan durumlardan bir tanesidir. ulan birisi şunlara prezervatif i hapları aile planlaması nı öğretsin be.

arkasindankonusulanadam
ama onlar savaştan kaçtı, bir iki sevişmişler çok mu :(
Spermleri kaliteli demekki. Hiç karavana yok heriflerde. Bravo. Alkış. Takdir ettim.
çin gibi düşüneceksin. fazla nüfusu üretimde kullan bak dünya gücü nasıl oluyorsun. müslüman alemi o kadar tembel ki varlık içinde fakirlik ve sefalet sürüyorlar. tabi arap süper zengini vicdansızlar ayrı.
ben bir tanesine sormuştum;

bizim yurtta misafir olarak bir hafta kaldı, ailesinin kampta kaldığını öğrenince:

- kampta bir yanda savaş var, siz bu kadar çocuk nasıl yapıyorsunuz ?
- neden yapmayalım ?
- !!????

orospu çocuğu bir de bizim afkan arkadaşla mezhep kavgası ettiydi.

Suriyeliler yallah suriye'ye.
Köpek gibi ürüyolar işte.
kutb ül aziym, gavs ül azam, halifemiz pilihozi hazretlerini dinlemeyince

suriyeden 3 leyip 5 leyecek olanları ithal etti.

adamlar namaz gıliiyy.
Suriyeli 10 yaşında çocuklar şu an tekstillerde günde 10 saat türkler tarafından çalıştırılıyor. Kimisi dalga geçer, kimisi ırzına geçer, kimiside hakkını gasp eder.
Garip olunca vuran çok oluyor. Suriyeliler şu an ucuz iş gücü olarak ülke tarafından fazlası ile kullanılıyor. işçi kesimi istemiyor işverenin işine geliyor.
Aklıma Almanya geliyor hep. Orada da türklere köpek gibi ürüyor derlerdi. insan şekille olmuyor. Düne kadar Almanya'daki türklerin halini film yapıp milleti ağlatırlardı.
işin garibi aynı durum suriyelilerin de başında ırak savaşında suriyeye kaçan ıraklılarla az dalga geçip hakir görmediler. aynı duruma bu dalga geçen insanlar düştü. Etme bulma dünyası. doğduğu topraktan 2 metrekare mezardan fazlasına sahip olamayacağı işçi kesiminin kendini avutması da böyle oluyor işte.
ahmet kayanın; şehirlere bombalar yağardı her gece, biz durmadan sevişirdik.

sözlerini akıllara getirir.