bugün

Bir an once defolup gitsinler.
bursa ihsaniyede bile ev tutmuslar amk.
hepiniz osmanlı torunuydunuz ya türkler misafirperverdir ya hıammına.
(bkz: fuck off)
göle maya çalan çapulcu isteği.
bi zaman sonra hep bir ağızdan söylenecek slogan.
harbiden bi siktirin gidin artık.
evet efendim gitsinler. bu ülkede sanki herşey güzelmiş gibi, iş sahası genişmiş gibi bir de bunları doyuruyoruz.
müslüman kardeşliğinden rahatsız olan çapulcu söylemidir.nedense elin amerikalısı rusu ingilizi yerleşince onlara bişey demezle hatta 2 bacak lı rusları görmek için istanbuldan ordan burdan taa antalyaya giderler.
aslında en güzelini 1997 de 9. cumhurbaşkanı mız süleyman demirel söylemiştir,

"biz ki yedi düvele nam salmış bir ecdadın asil torunlarıyız. elbette bosnaya kıbrısa halep e şama baküye selaniğe kırcaaliye kırıma sahip çıkacağız."

şaka lan şaka...
süleyman demirel elbette böyle bir kelam etmemiştir.
kendisi dindarlara aynen şöyle demiştir,

"türbanlılar arabistana gitsin!"

yani adam 15 yıl önce kibraca siktirin gidin dedi fakat biz çok yüzsüz çıktık. bugünde rahmetli ecevittin söylemi ile devlete meydan okunmayacak yerde gazel okuyarak dualarla açılmış meclise girdik...

çok mu oluyoruz ? ne!
doğru serzeniştir.

sikerim böyle kardeşliği. onlarında onları bu ülkeye alanında ta amına koyayım emi.
mülteci kampı olmayan illerde, güvenlik gereçkesiyle o il/ilçe de en güzide yerde kiraya oturtulan, kirası valilik/kaymakamlık bünyesindeki sosyal yardımlaşma ve dayanışma vakfınca karşılanan, bütçesinin bir bölümü yoksul öğrencilere burs vermek olan sydv nin bütçesinin 2013 iitibariyle %80 inin bu şekilde suriyeliye, ıraklıya, afgana verilip kendi vatandaşından esirgemesi durumudur. Ulan o ülkelere birimiz düşsek bir bardak su veren olmaz, bedava bir litre benzin vermez bu şerefsizler. besliyoruz ve 99 ile başlayan kimlik numaralarını vermeye başladık bile.
https://www.youtube.com/watch?v=coQEnCBwZhA

son olarak deaşın yaptığı iddia edilen suructaki saldırı.
şanlı urfa sınırının yol gecen hanına dönüşmesi.
güvenliğimizin kalmaması.
sınırdan elini kolunu sallaya sallaya tüm teröristlerin girmesi
ülke olarak ne kadar sefil , basiretsiz bir yönetim altında olduğumuzun en acık göstergesi olsa gerek.

böyle ümmeti zikeyim bunlar insan değil hayvan defolun Suriyeli pislikler!.
Sert hali böyle düşüncemizin. Onlar yüzünden hastalık oranı artıyor. Tamam kardeşiz, komşuyuz ama bu fazla. Erdoğan da zaten... Başka ülke mi yok? Kaç milyon oldular. Her yerdeler.
Suriyeliler ileride kürtler gibi sorun olacak. Demedi demeyin. Türkün Türkten başka kardeşi yoktur. Üniversiteler puansız giriyorlar, devletin para ödediği de aşikar. Sanki ülke olarak harika bir durumdayız daha düne kadar dağlarda ölen şehitlerin acısı dinmiş ekonomimiz süpermiş gibi gelecegi dusunmeden hareket eden bir devletten bahsediyoruz. Sonu kürtler gibi olacak.
burdan yazdın ya, kesin giderler denilesi istek.
formatı falan önemserim tamam ama haklı bir önermedir. Suriyeliler Siktirsin gitsin, sokakta gezemiyor millet artık.
Desteklenesi istek. Yolda yürüyemez olduk.
Sakaryada Suriyeli sayısı o kadar fazla ki boş arazilere gecekondular yapıp barınıyorlar, en az 5 çocuk. Kuçuk çocukların hırsızlık yaptığına da şahit oldum. Müslüman kardeşimiz ya güya... Müslümanlığı da milleti de beni ilgilendirmez. Lakin bunlar ilerde ayaklanacak. Biz de misafirperver müslüman kardeş olucaz. Ayyynen.
Çok Afedersiniz, bayramda gittiğim tatil beldesinde Marina içinde yatıp uyuyan suriyeli kişiler vardı.

sınırı geçen haritayı önüne koyup ya istanbula ya bodruma antalyaya geliyor.

amına koyayım nasıl bir ihtiyaç sahipliğidir ki çıtayı direk zirveye koyuyorlar. lan git Kastamonu ya Çorum'da yaşa. Iğdır a git. ama yok. hem dön delik hem sik büyük.

her trafik ışığında cami kapatmak rutin oldu.

madem sınırı açtın. bari bir sınır koy. Bu nedir amına koyayım. Vergi ödüyorum lan ben. insanlık dram çaresizlik her şey tamam. e anasını siktigim trilyonluk yatlarin barindigi Marina da ne işin var. Birde yatmış Gölgeye.
ulan alacaksan 10 bin tane al. 3 milyon ala ala derdin ne be vicdansiz be insafsiz be vatan haini. zengin arap ulkeleri almazken sen bu fakirliginle ne babalik yapmaya kalkiyorsun. yolla avrupaya. bak hem vize kaldirilmiyor hem de adamlar ermeni soykirimini gotune soktular.
empati kuracak beyni olmayan yazar başlığı.lakin aslında yazara yük olan suriyeliler değil beynidir kullansa yükten kurtulacaktır haberi yoktur.