1. 1.
    işte ben bu yola kefenimle çıkarım.

T: Başlarsa çok büyük destek görecek mitingdir.
    10 ... alfa bey
  2. 2.
    avrupadaki türkler defolsun mitingleri ile birebir aynı zihniyetin ürünü olacaktır.
    en son hatırladığım bulgaristanda türk gençlerinin bulgar kızları taciz etmeleri üzerine oldukça büyük çaplı yapılmış epey bir türk dövmüşlerdi.
    -8 ... mavraci
  3. 3.
    Biz suriyeye gidelim. Bi 10 milyon. Sonra 10 milyon daha. Adamlar şaşırır ne oluyo der.
    8 ... chesarasara
  4. 4.
    Dolardaki yükselişi bu mitinglere bağlarlar,

hökümeti düşürmeye çalışıyorlar derler, kendi vatanımızda durduk yere dıj güç oluruz.

Alayımızı içeri tıkarlar. Hökümet zaten heyecan arıyor amk.
    5 ... fikri firar
  5. 5.
    bazı hırbolara göre avrupadaki türkler defolsun diyenlerle, suriyeliler Türkiye'den defolsun diyen türkler aynı zihniyete sahip mesela.

adama (hangi adama amk? adam dediğin bu lafı eder mi) demezler mi;

1- türkler savaştan mı kaçtı?
    2- türkler 4 milyon kişi göç edip 1 yılda 300.000 velet mi peydahladı?
    3- türkler ipsiz sapsız, işsiz güçsüz gezip, dilencilik-hırsızlık-gaspçılık mı yaptı?
    4- türkler, kendilerini savunmaya gelen askerlerin vatanında plajlarda nargile keyfi mi yaptı?
    5- türkler, gittikleri ülkeye 5 kuruş katmadıkları halde beleş maaş peşinde mi koştu?
    9 -1 ... comarlarin korkulu ruyasi
  6. 6.
    Eğer yaparsanız vatana, millete, halka, esnafa vs zarar vermemek şartıyla katılırım. Mültecileri bahane edip Parkaları giyip polis taşlayacaksanız ben yokum.
    6 ... gethere
  7. 7.
    pempe götlü hümaaaaanist arkadaşların ama onların ülkesinde savaş var ne yapsınlar ölsünler mi? diyerek karşı çıkacağı mitinglerdir.

olm adamlar fırsatını bulsa bizi nargile içerek s***cekler sen hala duyar kasıyosun.
    5 ... mazeretim var wasabiyim ben
  8. 8.
    valla herkes kendi kapsının önündeki suriyeliyi çöpe atsa çok kısa sürede çözülebilir.
    4 ... munir bey
  9. 9.
    yok öyle yağma.

önce akp'ye oy veren taşeron vasıfsızlar, işlerini tek tek suriyelilere devredecek.

ayrıca özel sektöre suriyeli çalıştırma kotası verilecek.

bu işler o kadar ucuz değil. 4 milyon insanı memlekete sorgusuz sualsiz dağıtan, suriye'deki ateşe benzin döken hükümete oy verdin. o iş bitti. suriyeliler artık bu vatanın evladı.

gerçekçi olun. hiçbir yere gitmezler, zaten gidemezler.
    4 -2 ... muhendis tarihci
  10. 10.
    “ nereye imza atıyorum ? “ sorusuyla katılınacak mitinglerdir. Suriyeliler geri dönmelidir.
    2 ... old quiet stranger