bugün

işte ben bu yola kefenimle çıkarım.

T: Başlarsa çok büyük destek görecek mitingdir.
avrupadaki türkler defolsun mitingleri ile birebir aynı zihniyetin ürünü olacaktır.
en son hatırladığım bulgaristanda türk gençlerinin bulgar kızları taciz etmeleri üzerine oldukça büyük çaplı yapılmış epey bir türk dövmüşlerdi.
Biz suriyeye gidelim. Bi 10 milyon. Sonra 10 milyon daha. Adamlar şaşırır ne oluyo der.
Dolardaki yükselişi bu mitinglere bağlarlar,

hökümeti düşürmeye çalışıyorlar derler, kendi vatanımızda durduk yere dıj güç oluruz.

Alayımızı içeri tıkarlar. Hökümet zaten heyecan arıyor amk.
Eğer yaparsanız vatana, millete, halka, esnafa vs zarar vermemek şartıyla katılırım. Mültecileri bahane edip Parkaları giyip polis taşlayacaksanız ben yokum.
pempe götlü hümaaaaanist arkadaşların ama onların ülkesinde savaş var ne yapsınlar ölsünler mi? diyerek karşı çıkacağı mitinglerdir.

olm adamlar fırsatını bulsa bizi nargile içerek s***cekler sen hala duyar kasıyosun.
valla herkes kendi kapsının önündeki suriyeliyi çöpe atsa çok kısa sürede çözülebilir.
yok öyle yağma.

önce akp'ye oy veren taşeron vasıfsızlar, işlerini tek tek suriyelilere devredecek.

ayrıca özel sektöre suriyeli çalıştırma kotası verilecek.

bu işler o kadar ucuz değil. 4 milyon insanı memlekete sorgusuz sualsiz dağıtan, suriye'deki ateşe benzin döken hükümete oy verdin. o iş bitti. suriyeliler artık bu vatanın evladı.

gerçekçi olun. hiçbir yere gitmezler, zaten gidemezler.
“ nereye imza atıyorum ? “ sorusuyla katılınacak mitinglerdir. Suriyeliler geri dönmelidir.
kazmanotlar ama biz onlar gibi değiliz diyor.
behey ahmak sen kendini istediğin kadar üstün değerlendir batı için onlarla aynısın. Batı dediğimizde Ankaranın batısı değil bu arada.
Ergen ferasetine sahipsiniz tamam ama elinizin altında babanızın verdiği telefondan internete bağlandığınızda biraz dünyada biz neyiz diye bakın yahu. O kendinize bile itiraf edemediğiniz ama hayranlıktan dibinizin düştüğü batılılar damarlarınızda gezdiğini iddia ettiğiniz asil kanınıza necis muamelesi yapıyor. Bunu sadece son 16 yıldır yapmıyor üstelik.
Katılmak istediğim mitinglerdir. Çünkü; Ülkelerine bayramlaşmaya gidebilen ama orada yaşamak istemeyen, dağdan gelip bağdakini kovmaya çalışan, Türk askeri Suriyeye'de çatışırken parklarda, bahçelerde yiyip içip, her türlü pisliği yapan, kadınlara laf atan Suriyelileri istemiyorum.