bugün

Suriyelileri istemeyen, hatay'ı da istemez. Zira Hatay'ın yerlileri bildiğin araptır.

Atatürk hatay'ı alırken güzelleme yapan tipler, ölüme terk edilmiş suriyelilere kucak olan Türk devletini eleştirir olmuş.

Yan tarafta Yunanistan'da da aynı sorunlar yaşanmaya başladı. Ne olacak onlar yunan diye onları açlığa mı terk edeceğiz? Asla.
Bu vicdansız, haysiyetsizlerin yapacağı bir şey olur.
imkan olursa Yunanistan'a da yardım ederiz, gerekirse Ermenistan'a da.

Adi, aşağılık ırkçılar geberip gitmeli bu dünyadan, Herhangi bir ırka mensup olan masum insanlar değil. Nefretinizde boğulun.
Sen ne konuşuyorsun lan değişik?
aradaki fark şu ki hataydaki vatandaşlarımız ne mutlu türküm diyene diyor, suriler de ben suri yardım diyor.
müthiş bir tespittir. kafa yapıcı kimyasallar hazırsa haydin arkadaşlar

görsel

suriyede iç savaş bitti. suriye devleti gidenleri geri çağırıyor. neden dönmüyorlar ? bizim bu kanı bozuklar kadar kendi ülkesine ve kendi insanına düşman başka bir güruh yoktur yemin ederim. açık açık biz türklere ve türk milletine düşmanız diyemiyorlar "kahrolsun faşikler" diye ayak yapıyorlar. ulan en büyük faşist sizsiniz aslında. sizin türke olan düşmanlığınız kadar ne beyazın siyaha ne başka bir ırkın bir başkasına düşmanlığı yoktur. ama mabadınız yemiyor işte çıkıp açık açık söylemeye. hep üstü kapalı söylemler hep imalar.
suriyelileri köküne kadar istemeliyiz savaşta lazım olar, nevet.
Bu troll yine bir şeyler zırvalamış.. Hatay bize kendi isteği ile katıldı. Ayrıca araplar kadar, türkler de hatay'da yaşıyordu. Yani zaten misak-ı milli sınırlarına dahildi hatay.

Hatay ile suriyelilerin ne alakası var anasını satayım? Suriyelilerin kalmasını istiyorsanız, siz üsteleneceksiniz masraflarını. Ulan dingiller önüne gelene niye biz bakıyoruz? Kendi vatandaşlarımız zor durumdayken, bir de suriyelilere mi bakalım??

Zaten öşexçi parazitlere bakmak zorundaydık, bir de araplar çıktı başımıza.. Amına goyim, bu ülkede çıldırmamak çok zor..