bugün

Közde patlıcan tadında insanlar olup, ilgi görmeyen, oldukça sıradan ve gereksiz konularda yazdığı başlığını sürekli entry girerek ya da silip silip yeniden yazarak yukarılarda tutup nickini tanınır kılmaya çalışan hippi yazarlar.

Yahu bu kadar mı acınasısın ya? Kendine hiç mi saygın yok. aynı benim şu kendisini kimsenin sevmediğini ve ilgi göstermediğini düşündüğü için durup durup altına sıçan, işeyen büyük büyük babaannem gibisin be. Hadi o bunamış ama sana noluyor lan. Büyük bir heves ve mutlulukla çok orjinal ve kimsenin aklına gelmemiş bişeyi bulduğunu sanıyosun di mi. ah ah benim deli danalara teptirilesice, götünden kan çektirilip içirilesice kumkumam. Olmuyor, olmuyor işte. Yazmak, zor iştir. Herkes yapabilse, sözlük olmazdı. Işte sizleri ve sözlüğü de en çok bunun için seviyorum. Herkesin durduğu yeri ve haddini bildiriyor. Yazık yazık.
(bkz: basligini gundeme tasimak icin eksik yazmak)
(bkz: ben bugün bunu gördüm)*
varıdır ne yazık ki bu yazarlar sol frameden indiği an kendi açtığı başlığa bir daha yorum yazarak gündeme getirmeye çalışırılar. inanmıyorsan bak soluna. *
(bkz: gencler bir el atin be)*