bugün

irc serverleri arasında en fazla dostlukların kurulduğu bir dönemin en büyük en görkemli server sunucusu.
musluğu açık unutan internet servis sağlayıcısı.

25 mbps kullanmama rağmen sabahtan beri yaptığım hız testlerinde beni şaşırtarak 40 mbps lere varan sonuçlar göstermiştir.
ensarcell'in internet sağlayıcısıdır uzak durun derim. Zaten hizmeti de leşin leşi.

görsel
https://www.google.com/ur...Vaw2VyDanTnbUEctTFVTkVw7K
7 yıllık birlikteliğin ardından yollarımızı ayırdığımız, ayrıldıktan sonra verdiği hediyeleri isteyen eski sevgili gibi abonelik iptalinden sonra modemini geri isteyen operatör.
Modem arızası için arandığında, 48 saat içinde çözümleyeceklerini belirten servis sağlayıcısı.

Netflix’te dizim yarım kaldı bunlar yüzünden, tabii elit bir yalan söyleyip tez hazırlayacağım dedim.
Benim ne işim olur tezle ama bundan onane, ben ginny&georgia’yı izleyecektim.
Pizza siparişi de bira da boşa gitti, hayallerimle oynandı. Sahibi şu an denk gelse, domates fırlatırdım.
internet şifresini değiştirmedim. nasıl yapılacağını tam bilmiyorum ama birkaç yt videosu ile çözebilirim sanırım. bir diğer şey de güvenli internet ayarı bunların verdikleri. uludağ sözlük galeriye bile girmiyor. vpn veya tor açıp bakıyorum sözlükteki resimlere.