bugün

kasımın ilk haftası "doğaüstü" ismiyle star tvde başlayacaktır.
+ Deyzee biz şindi duz dökecez sen gaçacan taam mı?
- Aman evladım nimet yere dökülür mü hiç tövbe yarebbim bu gençlik heç iyi yolda deel.
Kalp gozu olarak denendi biseyler ama..
n'apacaklarmış üfürükçü hoca mı avlayacaklarmış ?
tecavüzcü cinler için hashtag mi açacaklarmış duyar mı kasacaklarmış he n'apacaklarmış ?

film jenerik müziği de yallah cinler yallah kış kış cinler kış kış mı olacakmış n'apacaklarmış ?

yoo dostum yoo..

http://galeri.uludagsozlu...l-t%C3%BCrkiye-versiyonu/
Tutmayacaktır.

- sam kalk hadi aşağı mahallede hayalet varmış.
+ hayaletin amk. iki bira kap gel pes atak.

Vb.
Küçük yaştaki Sam ve Dean in annelerini cin çarpar ve olaylar başlar.

Dean in gözü gibi bakıp koruduğu arabası 98 model doğan slx olucak büyük ihtimal.
--spoiler--
- sammy çabuk 3 kulhuvallahü oku ben de 1 fatiha okuycam
+ evet brotherhood dean çünkü kardeşler bunun için var ihi ihi
--spoiler--
inşallah gerçek değildir. Dean in yerini alabilecek bir tane bile insan evladı yok şu Türkiye de.
Bari bunu yapmasınlar, gerçekten.
adı süpürgötüral olacak olan yapımdır.
inşallah Teen Wolf'u da alıp ''Ergen Kurt'' olarak uyarlamazlar.
şu an kanal CWden üç kişi intihar etti.
Bizde ne biliyim ateş kadını, hayaleti falan yakalayıp tecavüz ederler. Aile babası doğa üstü yaratıklara bıçakla falan saldırır(beyaz atlet pijama altı kombini ile).
Yiyosa breaking bad çeksinler.
house md olsa tamam. dexter ın türk versiyonuna bile tamam ama bu saçma olur amk.
tam bir supernaturel çakması olacak desenize... ben orjinal yapımına tahamül edemiyordum, bizim versiyonda kusarım artık...
Amerika da cw kanalında yayınlanan dizinin Türk Star tv doğaüstü adıyla uyarlanmasıdır. Pretty Little Liars dan sonra bunun da çıkması ne kadar üretme yoksunu (ki bununla birlikte düşünme yoksunu) bir dizi sektörüne sahip olduğumuzun kanıtıdır. (bunu bilmiyor muyduk biliyorduk tabii ki)

Büyük ihtimalle olacaklar:

Sarsıntılı aşk hayatları (aynı kıza aşık olmasalar bari)
bir çok bölümde insanların gözüne sokulacak vücut,
gerçekten komik olmayan espriler
berbat ötesi bir görsel efekt (biz daha bir tane düzgün kurşun efekti yapamamışız)

neyse uzayıp gidecek liste.
şakaymış beyler kusura bakmyındır.
supernatural katletmek yerine lostu katletmeyi tercih ederdim. En azında bizimkiler daha absürt bir son yazabilirlerdi.
agatha christie >>>> galip derviş

Gerisini siz düşünün...
aman eksik kalsin dedigim versiyon.
kafayi yerim boyle birsey olursa.
supernatural kutsal bir dizidir.
bu kutsalligi kimsenin bozmaya hakki yok.
sadece bir tane sam ve dean winchester biliyorum ben.
o kadar!
Muhtemelen arabaları 69 model chevrolet impala yerine faça şahin olacak uyarlama.

Nasıl olacak abi? Son bölümlerde misal, allah evreni terk etti, melekler şeytanlar vs. Bakıyor o işlere gibi bir dalga var. Sen bunu bu ülkede yapsan stüdyonu yakarlar amk.
olmayacak olandır.

kerem bursin ve kadir doğulu oyanacakmış.
ikisinin de hayran kitlesi olabilir. eminim çok beğenen bayan arkadaşlarımız vardır ancak,
bir dean veya bir sam olamazlar.
hadi oldu diyelim,
senaryo tutmaz.
dean ve sam gelse ve türkiye versiyonunda oynasalar dahi,
konu bir yerde tıkanır.
müminler startvyiprotestoediyoruz , allahaşirkkoşmastartvhaddinibil gibi hashtagler açarak, ey müslüman, uyuma! dininle dalga geçiyorlar. allah'ı yok sayıyorlar. sende allahını seviyorsan star tv yi protesto ediyoruz diyerek olayın cin ve hayalet sıradanlığının ötesine geçmesine izin vermezler.

artı biraz yaratıcı olmak neden bu kadar zor?
bir kere de bir şeyin üstüne konmayın be kardeşim.
hayır senaristlerde senarist değil. iyi senaristlerin senaryoları kötü yönetmen ve oyuncuda harcanıyor, iyi senarist iyi yönetmen ve iyi oyuncu kadrosu da türk izleyicileri arasında heba olup gidiyor.
madem kendine senarist diyorsun, otur yaz baştan, esinlenme hiç bir şeyden.
şeytanı yakalamak için tuz dökmek yerine süphaneke okuyacaklarmış. kesin bilgi yayalım.
Gossip Girl, Pretty Little Liars hatta oitnb bile yapıldıysa bu da yapılır. Maalesef.
tayyip erdoğan'ın şeytan karakterine hayat vereceği yerli versiyonu olur.

hakikaten adamda o potansiyel var:

http://www.rotahaber.com/...asirtti_h522736_631d5.jpg

tırstım!