bugün

anneye şikayet edilir. süpermanin gerçek olduğuna inanılan yaşta yapılabilecek en mantıklı davranıştır.
ya da döner süpermane "benim babam spiderman yarraaağğmmm" denir o da gelir ağzı burnu kırar. oh olsun sen kime kafa tutuyon? süperman oğlum o
hirs yapilir, gitar ogrenilir, bir grup kurulur ve elemanin karsisina cikip, "hatirlar misin sevgilisine laf kendisine dayak attigin bir delikanli vardi..kal-el, kal-el, dotun sanki bir tunel" denir ve kryptonite calinir.yamulur adi kriptonlu.
(bkz: sivilde karşıma çıkma), (bkz: clark kent)
özgüvenin de yana alınıp gitme vaktinin geldiği andır. o dururken sana mı baksın lan kız?
(bkz: la bi siktir git)
butun telefon kulubelerine lüle lüle sıçarak karşılık vereceğim olaydır. gerçi superman'i tanımam, merhaba merhaba o kadar. efendi, kalender çocuktur belki, yengeyi de alıp yemeğe gel der belki. o zaman ayrı.
(bkz: mistır spak gerçek bir beyefendiydi)
mahmut'a sulanan superman'in eşcinsel olduğunun kanıtıdır.
- ne diyon lan? gel bakim buraya bir sen.
+ buyur abi.
- nerenin çocuğusun sen bakayim?
+ kripton abi.
- kimleri tanıyon kriptonda? yalan söyleme sakın, bak sinirleniyorum.
+ şey, abi, ben yengeye değil, öndeki kıza söylemistim.
- bak koçum, temiz çocuğa benziyorsun. Bu seferlik affe... nereye bakıyon lan? hopp aloo...
+ ???
- elbisenin altını göremiyorsun di mi sen?
+ yok abi, nasıl göreyim. hem görsem bile bunlar aramızda kalır, sır* yani. Victoria'nınki gibi. kırmızıyı da hiç sevmem zaten.
- heh, şöyle... adam ol. şimdi hadi kendi semtine, dolaşma buralada fazla. jor el amcamın da ellerinden öpüyorum.
(bkz: kriptonit)
süperman'in gerçek hayatta öküz olduğu anlamına gelir.
akabinde sen dur .rospu çocuğu bekle diye salya sümük ağlayıp koşarak pusatı ve polatı çağırdığım gibi olay yerine geri döner eniştemede ayriyetten s.ktirirdim.

(bkz: sen bizi sahipsiz sandın galiba)
(bkz: pusat alemdar)
"bunu da mı yaptın superman?" deyip trip atma sebebidir. hayır çok olmaya başladı, geçende de havada uçarken benim kafama sıçtı.. bi avuç allah seni inandırsın. şimdi de sevgiliye laf atmış.. yapar anacım her şeyi yapar. edepsiz, gücü bize yetiyo tabi. gözleriyle soydu sevgilimi gözümün önünde! x ışınının da senin de allah belanızı versin.. o zaman sesim çıkmamıştı da burda beni susturamazsın!!*
"ayıp olmuyor mu süper abi? biz de seni delikanlı bilirdik" şeklinde tepki gösterilip. baktın olmuyor hırslanıp bir yerlerden kripton taşı bulunur, bir ara maymun edilir süperman.
*