bugün

yeni jenerasyon babaanne iticiliğidir. sevilmez ki öyle babaanne.
Babaanne dediğin, baklava yapar, muallebi yapar olmadı kazandibi falan yapar. Supangle ne amk?
Babaannem sağ olsaydı da supangle yapsaydı. Doya doya yerdim, iticilikte ne.
Babaane her zaman çekicidir ama supangle yapanı değil.
Babaanne supangle yapar mı lan? Dedirtir. En son babaannem bana "profiterol ne?" demişti.
türkiye'de olmayan iticiliktir çünkü babaanne supangle yapmaz.
revani yapar, ev baklavası yapar, sütlaç yapar.
hayatta sahip olmadığım için şükrettiğim bir şeydir.
doğrudur, babaanne dediğin sütlaç falan yapar temalı entryimle sürüye benim de katıldığım durum.
Yok öyle bir babaanne anca pekmez içirir sırtlarını çiğnetir babaane onum görevi bu lütfen .
ilkokuldayken babaannemin babama abim icin cok canayakın cok seviyorum onu ama izmirparisucagi buzdolabı gibi onu o kadar sevmıyorum dedıgını tesadufen duyduktan sonra ona karsı tum duygularımı yıtırdıgım ıcın tatlının kralını yapsa bile cekici olmazdı rahmetli.
Anneanne ve her iki dedemi de hic tanımadım. Sadece babaannem vardı, onun da ben ilkokuldayken bir akrabamıza abimi kastederek cok canayakın cok seviyorum onu ama izmirparisucagi buzdolabı gibi onu o kadar sevmıyorum dedıgını tesadufen duyduktan sonra ona karsı tum duygularımı yıtırdıgım ıcın tatlının kralını yapsa bile cekici olmazdı rahmetli.
babaanne dediğin baklava yapar, kadayıf yapar, sarma yapar, dolma yapar.

az daha kasarsa yaş pasta yapar, kek yapar.

fazla zorlamamak gerek.
aylık verdiği 100 lira harçlıkla istediğini yapan ve çok sevilen babaannedir.
supangle istendiği zaman subaneke okuyabilir.
dr oetker kadar güzel yapamadığı için itici gelen babannedir. rahmetliye bu lafı diyince hangi doktor, diye sormuştu.