bugün

özellikle, saatlerinin çoğunu bilgisayar başında geçirmek zorunda kalan zavallı insanın kuruyan zavallı gözcağızlarını biraz olsun ferahlatmak maksatlı piyasaya sürülmüş dermandır.
alerjik göz problemlerinde, göz kuruluğunda vs. doktor tarafından tavsiye edilen damla. herhangi bir zararı olmayıp gözde rahatlama hissine sebep olur.
(bkz: tears naturale)
lens takılmadan önce kullanılması göze iyi gelir.
göz kuruluğu rahatsızlığı olanlara verilen damla.
kız kardeşlerin abilerini babalarına dövdürmek için kullandıkları silah. *
gözlerimdeki kızarıklıkları ve kaşıntıları alan, an itibariyle dünyanın en büyük icatlarından biri olduğunu düşündüğüm hede.
(bkz: ömür törpüsü)
genelde sevgiliye akıtılandır. şöyle ki;

- keşke adım pia değil de, ntvspor olsaydı, fırrk.
+ ne dedin aşkım anlamadım.
- adım diyorum, keşke ntvspor olsaydı, belli ki çok daha fazla ilgilenirdin benimle.
+ hehee olur mu hayatım (o sırada gözler hala tv de lakin boyundan bi çekme hareketiyle göğse yapıştırılır kadın)
- ya n'apıyosun yaa, aa sevmiyorsun sen beni zaten, rıdvan'ı, güntekin'i sevdiğin kadar sevseydin böyle olmazdı, git onlar yemek yapsın sana, onlar sevsin seni, onlarla seviş, onlar şımartsın ühüühühühhüüü, böhühühühü.
zoretanin veya roaccutane kullanırsanız, yüksek ihtimalle ihtiyacınızın olacağı şey.
fetodur, kısa ve net.
ağlamayan insanlar için birebir.

oh ne güzel açıyorum slow türk ü damlatıyorum iki damla rahatlıyorum gerçekten.
menşei pensilvanyadır. kamera görünce debisi yükselir.
Telefondur, bilgisayardır vıttırıvızzık ekranlarına fazla bakmaktan oluşan göz kuruluğuna iyi gelen, yapandan allah razı olsun denilen, kızarıklığı ve batmayı bi nebze azaltan şiy.
En son babalar duyar kadir'in karısını ikna etmek için kullandığı yöntemdir.
Parmağın kenarına musluktan su damlatılır, göze sürülür ve ağlanmışlık hissi verilir.
Peruk gibidir.
systane, kanimca en iyi olani. 29 tl olan fiyatiyla uzak durulasidir. proflar yazmazsa receteye indirimli alamiyorsunuz.
Salgından ötürü derslerimi elektronik ortamdan takip etmem nedeniyle aşırı yorulan gözlerimi hayata döndüren, ızdırabımı yok eden bir tür kurtarıcı.
Gözlerin daha güzel ve parlak görünmesini de sağlar.
Küçükken yapardım işaret parmağımı suya bandırıp göz kapaklarıma sürerdim.