bugün

ha$lanmi$ yumurtayi suyuyla servis eden erkektir.*
-tek başına yaşayan erkektir.
-erkek aşçıdır ki aşçıların çoğu zaten erkektir.
becerikli erkektir. yalnız başına yaşamaya alışmış olan erkektir.
yalnızlığı motto haline getirmiş erkektir. mutfak konusunda kendini aşmıştır. yemek konusunda yegane kopya kaynağı telefonun diğer ucundaki annesidir.
fast food yemekten bunalmış yalnız yaşadığı için kendini doyurması gereken erkektir.
10 parmağında 10 marifet olan erkektir . hoştur .
(bkz: aşçı) * *.
(bkz: pazara giden erkek)
yemekteyize de katılsında tam olsun dedirten erkek modelidir. kesin kazanır.
öğrencili yıllarında ya da tek başına yaşadığı dönemde o bitmek tükenmek bilmeyen açlığa son vermek için kendini geliştirmiş erkektir. ama bu erkeler bir kadınla birlikte yaşamaya başlayınca nedense eli ayağı tutmaz olur.
hoppa bir kız için ihtiyaç duyulan erkektir,kaçırılmaması gerekir.
cıvık bir adamdır. erkeğin sulusu hiç çekilmez. bu adam yemek yaparken, soğan kokan elleriyle el şakası filan da yapıyordur. bırakın kendi kendine mutfak da eğlensin insanıdır.
hangi yemeği yaptığı, ne kadar sulu yaptığı da önemli olan erkektir.
ama olsun yine de özenmiş yapmış yavrucak, getirsin yerim ben *
hazır çorba
uzun süre yalnız yaşamış veyahut yemek yapmasını bilmeyen bir eşe sahip olan erkektir...
sorumluluk sahibi erkektir. nasıl olsa annem yapar nasıl olsa evlendiğimde hanımım yapar diye düşünür bazıları.ya da yemek yapmak feminen bir hareket gibi gelir gözünün önüne. ama yanlıştır. gün gelir yalnız yaşamak zorunda kalabilir, etrafta yemek yapacak kimse olmayabilir. bağırsaklarının düğümlenmesini istemiyorsa hazır yiyeceklerden; en azından kolayından bir kaç yemek öğrenmeli erkek insanı.
makarnayı iyi süzemeyen erkektir.
ekmek banarak yenen yemeği özleyen bekar erkekdir.
hertürlü sulu yemek yapıp tuz, baharat ayarını bir türlü ayarlayamayan erkektir.

not: abi 2 günde bir bir tencere çöpe gidermi ya. vallahi günahlar aştı gidiyor bakalım hayırlısı. isteyen olursa sevabına yemek dağıtcam yemin ediyorum. cok tuzlu olmus, az tuzlu olmus demeyecekseniz buyrun gelin.*
teorik olarak makarna da bir sulu yemektir.
sulu espiriler yapan erkektir.
makarnayı suyuyla servis yapan erkektir.
üçlemenin mutfakta aşçı kısmını gerçekleştirmiş erkektir. ben olsam makarna salatadan öteye gitmem gerçi ama, yapmışın bi hata artık çekicen güzel kardeşim.
aşçıdır.
(bkz: yes ayem)