bugün

Telefonumu benden başka herkesin kullanma sebebi. *
istanbulun gelmesini istediğimiz oyun.
arkadaşın iphone'undan oynadığım oyun. ben 100.000 puan yaparken sevinirken, arkadaşın 4,400.000 puan yaptığını görünce iphone'u kırıp atasım geldi ama göt lazım ona da... bu yüzden acımı içimden yaşadım.
kendisi bir iphone oyunudur*. temple run'a benzer. ondan biraz daha renkli ve keyiflidir.
oyun tren istasyonuna saldıran küçük çocukları konu almaktadır. çocuklar trenlerin üstüne sprey boya ile kendi çetelerinin isimlerii yazarlar bunu gören bekçi ve köpeği çocukları kovalamaya başlarlar...

oyun bu şekilde başlar, çocuklardan birini seçersiniz ve onla beraber bekçiden kaçarsınız. tabi trenlerin üstünden atlamaymış, banketlerin altından yuvarlanmaymış, jetpack alıp uçmakmış bir sürü atraksiyon ile kaçmaktasınız.

oyunun trailer ve gameplay'i şu şekilde:
http://www.youtube.com/watch?v=tYysQOHTimo

şahsen 1.250.000'lik bir rekorum bulunmakta, game center isimlerinizi verin kapışalım...
Başbakan'ın güzel oynadığı oyun.

görsel
başlarda bağımlılık yapan ama sonradan sıradanlaşan oyun. hep aynı oynanış, aynı zorluklar, aynı görevler sıkıyor bir süre sonra. sadece vakit geçirmelik geçici bir oyun.
bir yere takıldığında polisin seni sırtına alıp gitmesine ölüp bittiğim oyundur.
bilgisayarda da oynayabilir miyim diye sorduğum ve sözlük ahalisinden cevap beklediğim oyundur. çok zevkli lan.
olmuyor, iyi oynayamiyorum diye sinir yaptığım oyun. biri beni kurtarsın bu illetten.
bağımlılık yapan tatlı bir oyun.

NOT: rakip aranmaktadır. kendine guvenen adaylaırn basvuru yapmaları rica olunur.
"sao paulo" versiyonu da çıkmış oyun.

saran bir oyun ama sıkıyor sonra.

oyundaki koşu alanı bütün ülkelere göre düzenlenmiş aynı zamanda.
türkiye yok sadece.
henüz 3 yaşındaki yiğenimin benden daha iyi oynadığı oyun.
tabi bunu anlayınca deli gibi kasıyorum. bekle küçük hain demek amcanı geçersin ha az kaldı yetişecem sana.
bağımlılık yaratan temple run takliti ama daha zevkli ve telefonumun özelliklerinden dolayı kasan tatlı bir oyundur.
akıllı telefon moda akımına hiç kapılmamış biri olmama rağmen uğruna telefon almayı düşündüren oyun.
ne bileyim, belki çok saçma bir oyun ama sevdim, böyle sağa sola filan.. *
9750000 yaptığım oyun. Gel gör ki ekran resmi koyamiyorum format attığım için telefona. *