bugün

suat altın inşaat ile 1.750.000 tl karşılığında sponsorluk anlaşması yapan kayseri erciyesspor'un yeni adı.

http://spor.internethaber...smi-degisiyor-202229.html
kazara avrupa kupalarına gitseler yabancı spikerler bunun adını soyleyene kadar mac biter mk.
(bkz: şen kardeşler okey ve batak salonu manisaspor)
adamlar fútbol takımına çocuklarının adını da vermeye başlar artık. bi emrespor var ya 3. ligdeydi sanırım bu onu da geçti amk. 1.7 milyon lira için yapılan olaya bak.
parayla isim almaktır.
eğer suat altın inşaat bana da 1.750.000 tl verecekse ben de nickimi suat altın inşaat solgun gunes pembesi huzunler yapabilirim.
Maç özetleri bomba olacak desenize.

- ender gelişen suat altın inşaat kayseri erciyesspor atlarından biri.
(bkz: yakuphanoğulları çay bahçesi evrensekispor)
kısaca görgüsüzlüktür.
endüstriyel futbola karşı çıkanlara gülüp geçenler buna da gülüp geçecektir. bu işin bir sonraki boyutu (bkz: şen biraderler aile kasabı çemişgezekspor) olmayacağı ne malum?

edüt: oha lan google'a arattımda harbi varmış böyle bir kasap takımı da yakındır öyleyse.
suat altın inşaat kayseri erciyesspor ebenin amı, yazmak bile mesele.
maalesef türk futbolunun içler acısı halidir. avrupa takımlarına bakın adamların isimleri bile karizmatik. united, olimpic, atletic, real.... vs vs vs birde bizdeki isimlere bakalım suat altın inşaat kayseri erciyes, akhisar belediye ve gençlik sk, sanica boru elazığ, medical park antalya vs vs vs yahu bu kadar saçma bir isimli takım daha görmedim. ha birde torku konya, yimpaş yozgat, siirt jetpa, almibo alanya ve tekden denizli var tabi.
Bim başakşehirspor.

Cuk oturdu lan..
bülent korkmazı teknik direktörlüğe transfer etmiştir.
Türk futbolunun marka değerinin ne kadar yükseldiğini gosterendir. avrupa nın dev markaları birbirini eziyor amk bizim takımlarımıza sponsor olabilmek için.
kayseri erciyesspor'un lig'den düşmesini istemek için geçerli bir sebeptir.
Futbolun kapitalizmle ve vahşi sermayeyle bu kadar iç içe girmesi, gerçek futbolseverleri futboldan hızla soğutuyor.

tanım: bir futbol takımı.
(bkz: southampton inşaat kayseri erciyesspor)
Türk futbolunun marka değerinin ne derece düştüğünü gösteren futbol takımı. 1.75 milyon gibi komik bir ücret için elin müteahhitinin ismi takıma veriliyor. O para müteahhitin tek arsayla cebe indirebildiği bir miktar.
arkalarında yazan kocaman suat altın yazısı yüzünden her topçunun adı suat altın gibi gelen takım.
suat altın 17 aralık operasyonu kapsamında adı geçen şahıs ise çok enteresan bir spor siyaset ilişkimiz olduğu kesin;

http://onedio.com/haber/o...nci-dalga-geliyor--225654
Insan tuttuğuna utanır.

-hangi takımlısın?
-Suat alt... Neyse amk tutmuyorum ben.zaten biletler 1 liraydı 5 oldu.
(bkz: ibrahim in yeri et mangal akhisarspor)
besler inegöl köftecisi inegölspor....

hiç takım tutmam daha iyi be.
Cinaslı kafiyeli takım.
1.75 milyon için bizim bu işkenceyi çekmemiz şart mıydı? Tskımın ismini söyleyene kadar 2 gol oldu.