bugün

(bkz: rüyalarda buluşalım)
Küçük çaplı bir eylemdir, başkaldırıdır.
Hayirsiz evlattir.
(bkz: cici baba)
ilk 3 günü desteklediğim, sonra marjinal evlatlar yüzünden çığrından çıkan eylemdir.
ölmeden önce söylenen son sözler kategorisinde uzun yıllardır ilk sırada olan cümle.
Orda olup da duysam babasından önce kendimin döveceği hayırsız evlat söylemidir.
babanın susuz kalmasına yol açar.

ha, çocuğa suç bulmadan önce söz konusu çocuğu yetiştiren babayı tebrik etmekte fayda var. böyle özgüveni yüksek çocuklar kolay kolay yetişmiyor yalnız ve güzel ülkemizde. bir sözüm de yavrumuza; söz konusu delikanlılığı umarım sokakta ite kopuğa karşı da yapabiliyorsundur.
sopayla dayak yemeden önceki son sözlerdir. bir güzel dayağını yer oturursun, hatta ne oturması damacanayı kapar gelirsin babanın yanına.
omür boyu vicdan azabina yol acacak soylemdir. anamiz babamiz basimizin tacidir. su istesin ferhat gibi dagi delip getiririz. hele baba ya saygida asla kusur edilmemelidir.
'' donun üzerinde kalabilir bak ne kadar cömertim.'' denilerek çocuk kapı önüne bırakılır.

ya da başka bir versiyon:

usta: oğlum git bize çay söyle.

çırak: ..iktir git kendin söyle.

usta: demek öyle.

sonra çırağın boynuna ip bağlanır ve motosikletle koşularak çarşıda tur atılır.
asla yapılmaması gereken, tehlikeli sonuçları olabilecek davranış.
bizde karşılığı vücuda ekstra bir delik daha eklenmesiyle sonuçlanabilecek cevaptır.
Sonrasında iyi şeyler olmayacak olay.
Cesaret ister. Her babayiğidin yapacağı iş değil. (bkz: yusuf yusuf)
virgülü sudan sonra koyarsak belki birşeyler değişebilir.virgül önemli...
http://tr.wikipedia.org/wiki/Mazo%C5%9Fizm
Yapmak istenilen ama henuz yapılamayan.
http://www.mezar-hizmetleri.com/
ondan sonra bir aile yok oldu.
(bkz: risk budur)
çocuğundan su istediğinde siktir git demesini göze almaktır.
sağlam mı sağlam göt isteyecek bir eylemdir, zira eşşek sudan gelinceye kadar dayak yiyebilirsiniz, bi keresinde babamdan çok sağlam dayak yemiştim böyle dedim diye, bide siktir git demeden yemiştim dayağı, bide siktir git desem neler olacak kimbilir.
babadan saglam bir sopa yememis olmanın kanıtıdır. yoksa nerde öyle arapta beyaz göt?
afedersiniz ama çamaşır makinası kadar göt ister.
güncel Önemli Başlıklar