bugün

patentini matentini, isim hakkını cisim hakkını almayı planladığım oyun! ha gidip benden önce biriniz alırsanız hakkımı helal etmem baştan söyliyim...

şimdi efendim, uzun zamandır istek geliyor, abi ne olur bi el at da şu cinsel hayatımıza renk gelsin vs. diye! bu zamana kadar hep ''ben mi sıvazlayayım p.zevenk'' diye cevap veriyordum ama dayanamadım artık bir yerden yardıma başlayayım dedim.

şimdi artistlik falan yapmasın kimse; onun aslı strip pokerdir falan diye! amk kaç hatun poker oynamayı biliyor? ki hatun olmamama rağmen ben de bilmiyorum! başka bir gün, sevgilinizi nasıl yatağa atacağınızı da anlatacağım size adım adım! ama bu strip pişti olayı aradan bi' çıksın istedim, bu daha çok fantezi arayan gençler için, çömezler siz biraz daha sabredeceksiniz, sizin için de bir hafta içinde falan bir yazı yazacağım. hatta bu gece de olabilir lan, emin değilim... her neyse...

kuralları açıklıyorum gençler; her piştide ufak bir parça çıkartılır; saat-gözlük-çorap vs... el bittikten sonra, sayılar sayıldıktan sonra da; büyük parçalardan biri çıkartılır. kazak-gömlek-sweat-pantolon... şimdi her 50 sayıda da bir bonus çıkarma hakkınız olur. ufak aksesuarlar bitince; südyen ve don da ufak aksesuara dahildir, bunu unutmayın... çıkarıcak bir şey kalmayınca da, yapacağınızı biliyorsunuzdur herhalde? di mi lan? zaten bilmiyorsanız da, sıvazlamak müstehaktır size...

şeker olacaksın, sempatik olacaksın... birkaç el oynadıktan sonra, sıkılmaya başlayacak hatun... o zaman da; aşkım sıkıldıysan farklı kurallarla oynayalım diyeceksin. gerekirse maverick olacaksın, ne yapardı mevrik? önce kaybeder sonra kazanmaya başlardı. birkaç parça feda et olm, bir şey olmaz! ama hatun bu soyunma olayını kabul etmezse benim yapabileceğim pek bir şey yok. senin söyleyeceğinse 'tamam bebeğim ben arkamı dönüyorum sen soyun, ben gelirim yanına' olacak... ha hatun ona da yanaşmıyorsa, hafız durumun cidden vahim, eve kadar gelmiş hatun ve icraat yok... üzül, kahrol, ismayıl yk falan dinle...