bugün

Kelin ilacı olsa kendi başına sürer .
en sevdiğin şarkılarından oluşan liste yap kulaklığını tak son ses aç ve yürüyüş yap. bu geçici rahatlatır. ama en önemlisi stresin kaynağını bulup ona çözüm üretmelisin. psikolojik destek için özel mesaj yoluyla yazabilirsin.
leğene oturmak, yada su dolu leğene kafayı sokup suyun içinde bağırmak.
Öfkeyi tetikliyor.
ayrıca kontrol altına alamıyorum.
Fiziksel ve ruhsal olarak yıpratıyor.
el, ayak titremesi ve vücutta çeşitli ağrılara neden oluyor.
1 ay düzenli olarak valerian hapı kullanarak üstesinden gelinen sorunsal.

Uykuyu düzene sokar gündüz maymun etmez.
bildiğim herşey illegal.
ver kurtul.
Belki stresle uğraşmak yerine onu doğuran sebeple uğraşmalısın.
Kesin çözümünü biliyorum . Yan etkisiz bir şekilde stresten kurtulma formulünü merak ediyorsanız dm'ye gelin .
hayattaki önem sıralamarını ip, kuşak, zik ve daşşak olarak değiştirmek. stresin siktir olup gittiğini hayretle müşahade edeceksiniz.
Diyaframdan yavaş ve kademeli olarak nefes alıp vermek.
Mutluluk veren şeyler yapmak.
Mecbur kalmadıkça istemediğin şeyleri yapmamak.
Ya dA gül kokulu duş jeliyle banyo yaptıktan sonra, bir kaç kadeh içip yatmak.
başka bir strese girmek.
Ağlamak.
Türkiye'de yaşıyorsanız kurtulmanın tek çözümü ölmektir yada gitmek.
Seks yapmak.
Ney üflemek.
Yeni insanlarla tanışmak.

Ciddi diyorum bana yeni bir insanla tanışmanın verdiği hazzı çok az şey verebiliyor. Hem yeni insan demek, yeni hikaye demek. Bazen kendi hayatınızdaki stres kaynağına bile şükreder olabiliyorsunuz, insanlar ne hayatlar yaşıyorlar.
bisiklet sürmek.
Stresten kurtulmak için yürüş yapın. Stres yapan şeyi sizin yaptığınız aslında bir önemi olmayan şey olduğunu düşünün. Kimse sizden mükemmel değil ve herkesin kusurları var. Bırakın sizde bir şeyi tam yapmayın olması gerektiği kadar yapın ve içinizdeki bu kötü enerjiyi atarak pozitif bir zihne sahip olup streside hayatınızdan atın gitsin. Hem böyle değersiz şeylerin bizim hayatımızda ne işi var ya?
kitap okumak, yeni insanlarla tanışmak, güvensizliğin olmadığı ortamda bulunmak, sigara içmek, film seyeretmek ve daha yapılabilecek çok aktivite.. teşekkürler.
https://youtu.be/ziUKW1ND2gs
hafız dinle iyi gelir.
oksijen desteği ve acil ortam değişimi.
Kimsenin olmadığı bir yerde bağırın sesiniz kısılana dek.
karı becermektir. harbi stresi gerginliği alır. aynen.
kendim için söyleyecek olursak bas çalmaktır. müzik her şeyin ilacı.