bugün

bir şey kazandırmayacak, kaybettirmeyecek seçenektir.
kendi kahvesini kendisi yapan erkektir. hem kazık da yemez.
içine dahil olduğum erkek grubudur. daha küçük kahve dükkanlarında kahvenizi pişirmeden hemen önce öğütürler, bayat kahve içmezsiniz. 3 kuruş fazla verirsiniz belki küçük, butik dükkanlara ama kaliteli kahve içersiniz.
eksikliğini hissetmediğim mekan zaten ne zaman gitsem filtre kahve içerdim iyi de filtre kahve evde yapılabiliyor çok ucuza neden 10 küsür tl verip kahve içeyim pilav üstü köfte parası lan he bak işin berkecanlık boyutuna giriceksek eğer yalan olmasın bende birazcık berkecanlık var delikanlı gibi söylüyorum ama ermeni propagandası yapan bir işletmeye gitmem o kadar da vatanseverim.

ermenilerden nefret ediyorum starbucks ı da protesto ediyorum.
Benim gibi çay bahçesine gitmeyi tercih eden, bir kahveye yemek parası ödemek istemeyen erkektir.

Ev bütçesini iyi yönetme potansiyeli görüyorum ben bu herifte.
sevmediği içindir.

(bkz: illy)
adam gibi adamdır. biz gittik de, sen gittin de ne oldu diye sorguladığım boşluktur.
Siz ya disarida hic yemek yemediniz ya da starbucksta kahve icmediniz. Starbucksta yemek fiyatina kahve ne amk. Abartin abartin.
Mecbur kalmadıkça gitmem
Zoraki davet falan..
fakirdir varoştur hayatını belediyenin parklarında bahçelerinde 1 liralık çaylarla geçirirler.
bizim burada çay bahçesi var normal kahve var hiç olmadı çayımı namazı beklerken mescid de hoca ile içerim ne gerek var kazık starbucksa.
tgif’s gibi, üçüncü dünya ülkelerinde starbucks’ın da abartıldığını düşünen, iyi kahvenin 3. nesil kahvecilerden içileceğini bilen erkektir.
evlenmelik ve yakışıklı erkektir.
hayatım boyunca bir kez starbucks'a gittim. onda da ısmarlamıştı patron adayım. fiyatları bildiğim kadarıyla öyle çok uçuk kaçık değil ama adı çıkmış gibi geliyor bana. yine de tercih edeceğim bir kahveci değil.
Toplumdaki sürü alışkanlıklarına ayak uydurmayı sevmiyordur.

Hatun kişi ile rakı içip sakin sakin demlenmek varken, kahve nedir lan?