bugün

benim tarafımdan haz edilmeyen insan modelidir. "ayy, dur seni de etiketleyelim." diyenlere de elimin tersiyle çakıyorum. illa facebook hesabını dondurtacaksınız, di mi?
birde bunun kendini kaplayan modeli vardır. *
öz gaziantep'te etiketlesin yiyorsa.
kısa ve net 'ezik'tir', gittiği mekanlar dışında gurur duyacağı* bir şey'i yoktur. dokunmayın, onlar da öyle mutlu olsun.
muhtemelen istanbula ilk gidişidir.sonrasında ise küfürlü trafikli twitler atacaktır.
gerçekten anlamakta çok zorlandığım insanlardır. her an nerede olduklarını sanki kimse sikliyor gibi paylaşım sitelerine koymalarını hangi mantıkla yapıyorlar anlamıyorum, gösteriş desem değil yani burger kingte 5liralık dandik hamburgerle ve ya 10 liralık kahveyle* gösteriş yapabileceğini düşünüyorsa maldır.
iyi bir mekana gittiğinde ne yapacağı merak edilendir.
aynı insan mc donalds veya burger da ağzında pipetle resim çektirir veya aldığı yeni telefonuyla aynada resim çektirir işte bu liste uzar dostlarım.
Telefonu olan çoğu kişinin yaptığı eylemdir.
Kimlikleri yoktur, hükümsüzdürler. *
kendini tiki olarak göstermeye çalışır. starbucks, burger king v.s yerlere gidince hemen havalara girer. halbuki farkında değildir paçalarından aşağılık kompleksi akıyordur. hemen kahveyle resim çekip facebooka atar ve arkadaşlarından ay çok güzel çıkmışsın canişkom, ne hafta sonuydu ama dostum lanet olsun! tarzı tepki vermelerini bekler. yitik gençlik.