bugün

facebookta yer bildirimi yapmayan yazardır saygı duyulur.
sosyolojiden anlamayan insan.
(bkz: deep strike)

bi garip fakirim ben lan.hayır gitsem şimdi türk kahvesi istesem ne gelcek bilmiyorum.muhtemelen garip gurup bi ismi vardı türk kahvesinin.ee o ismi de bilmiom.anlıcağınız azıcık paramla rezil olmamak için gitmiyorum.
türk insanını tanıma konusunda gaflete düşmüş yazar. starbucktaki yazarla şimdi benim köyümün çobanının oyu bir mi olacak? olacak hatta çobanımın oyu 2 kat olacak.
starbucks bana kurban olsun mantığıyla yanından geçen benim gibi can öğrencilerdir.
Sanırım başlıkta benden bahsediyor.
Yazar burada benim demek istiyor. Dedi de.
Enayi olmayan akıllı yazardır.
Pek birşey kaybetmemiş olan yazardır.
Oralarda takılmayıp daha naif olan insandır.
pekte bişey kaçırmamıştır.
(bkz: sen de nerden ciktin)
(bkz: nick entry uyumu)
tüm ezikliğimle ben.yer yarılsa da içine girsem.
içinde starbucks bulundurmayan, varoş denilebilecek bir şehirde yaşıyordur. Starbucksta kahve içmek için üniversite sınavında starbucksa sahip bir ilimizi kazanıp oraya yerleşmeyi planlıyordur.
bir bardak çaya, kahveye on lira verme enayiliğini göstermeyen yazardır. verdikleri de bi şeye benzese.*
bir kahveye 9 lira vereceğine 3 gün öğlen yemeğinde tavuk döner yerim diye düşünen insandır. haklıdır. param olsa da içmem amk bir kahvede 2000 kalori alıp diyabet falan olamam kusura bakmasın sıtarbaks sio'su
iddia edildiğinin aksine bi yerinde herhangi bi eksilmenin olmayacağı/olmadığı yazardır.
akıllı yazardır. adını bile zor söylediği kahveye 9-10 tl vermeyerek akıllı bir iş yapandır.
kızlarağasıhanı'ndan mis gibi dibek kahvesi içen yazardır. ne gerek var sahte sosyeteliğe.
bak acıdım kendime şimdi.
çok da bir şey kaybetmemiştir. biz içtik de ne oldu? hiçbir şey.
parası olmadığı için kahveyi içemeyen yazardır. Paramız yok içemedik işte ne var? Olsa da içmem. 3ü1arada alamayanlar varken hesabı 3ün1i şeklinde alma heveslilerini anlayamıyorum.
insanların ahmak şeylere mide bulandırıcı şekilde gülümsemelerine maruz kalmaktan haz etmeyen yazar olabilir. mekanın içine dahi hiç girmedim ama sokaktan geçerken gözüme çarpmıştır sürekli bu tablo. ciddi bir muhabbetin ortasında hayatı silip süpürmüş bir bilge haylazlığındaki gülümsemedir o. aptallarda mide bulandırıcı duruyor işte bu. hadi biriniz bilgesiniz, ikiniz bilgesiniz ama tüm starbucks ahalisi bilge olamaz ki yauu.
fakirdir lan..
karton bardakta kahve tadını alamayan kişi tercihi.