bugün

eğer dişiyse insanı aşık eden karizmasyon hali.
Off çok karizma olurlar. Bi de sturbucks yerine herhangibir türk kahvecisine ya da salaş bir çaycıya gidiyorlarsa. Eskiden mcdonaltsa gitmeyenler vardı, yeni versiyonudur bunlar onların.

Son tahlilde içine bağımlılık yapan kimyasallar karıştırılmış kalitesiz kahveyi içine bir ton uht süt(ümsü) ve glikoz şurubu koyarak tatlandıran yer yerine, gider adam gibi, kadın gibi, insan gibi çayını kahvesini içer, arkadaşlarıyla muhabbetini yapar. Öyle bik bik internette de dolaşmaz masada insan varken.
Çay bahçesine giden insan karizmasıdır. Yaşasın tam bağımsız çay bahçeleri!

görsel
Sistem karşıtı insan karizmasıdır.

Akp'li kızlar tarafından iyy, dense de tkp'li, sep'li, tgb'li kızıl saçlı afet-i devran kızlar tarafından el üstünde tutulur.
Starbucks a gitmeyenler de karizmatik olduğunu düşünerek yeni bir sürü oluşturuyor arkadaşlar boşverin içinizden geçeni yapın bu moda işlerinde.
Sosyete piçlerinin bir numunesi daha. Bu sosyetelerin düşüncesi şöyle; zenginler üstündür, fakirler aşağılıktır. Asıl aşağılık kim çok belli.
Kendi cappuccinosunun ya da türk kahvesinin efendisi olan insan karizmasıdır.
Üretimde çalışan garibanların, ödenen ücretle kendi ürettiği kahveyi satın alamayacak durumda bırakıldığının farkında olan Aynı zamanda hacıdayı zincir kahvehanelerine de gitmeyi cazip bulmayan insan karizmasıdır.
görsel
Yahu samimidir en azından.
alkol sigara ve starbucksı bırakın 7 milyarlık asus laptobınız olsun.
Johnny depp karizmasıyla ölümüne kapışan karizmadır.
Olmayan karizmadır.
sistemin kolesi olmadigini zanneden insanimsi beyani. yaptigin sosyalistlik muhabbetine kendine de inanmiyorsun. kafasina gore takiliyormus. evde oturuyorum parasizliktan demiyor da. haspam.
sistemin kölesi olmuş garip insanlara inat 50 kuruşa aldığı karton çayla sıtarbaks'ın önünden geçerken içeridekilere; olm hepiniz neye yönlendirilirse oraya giden insanlarsınız, ben kafama göre takılıyorum, bakışı atan insanın karizmasıdır.

bu bakıştan etkilenen genç ve diri bayanların gözlerinden kalpler çıkıverir.