bugün

7 ağustos' ta başlayacak ve 13 mayıs 2012 tarihinde sona erecek olan sezondur.
galatasaray ın damga vuracağı sezon olacaktır.*

aylar sonra gelen dzt: laylaylaylaylaylaylaylaylayyyyy laaaaaa cimbooombooomm*
hayırlısıysa galatasarayın sampiyon olacagı bır sezondur. ayrıca başlama tarihini öne alınması gerekir.
daha önce şampiyon olmuş takımlar dışında gaziantepspor'dan çok şey beklenen sezon.
3 büyüklerin senesi olacak gibi geliyor.

özellikle fatih terim yeni bir omurga oluşturmaya çalışıyor galatasaray'da. ki bence iyi de yapıyor. galatasaray'ın iyi olması herkes için çok daha iyi. biraz fazla para saçslar da, konumları ve durumları itibariyle mecburlar buna.

beşiktaşım takımdaki türk kalitesini arttırmak için saldırıyor. muhtemelen yabancı transferine girişilmeyecek, zira beşiktaş yapacağı transferleri devre arasında yaptı bile. belki almeida giderse yerine yabancı alınır.

fenerbahçe ise zaten oturmuş kadrosunu süper nokta transferler ile takviye ediyor. emenike için herkesten ayrılıyorum fakat orhan şam ve kesimal ilaç olur. yobo'nun gidişiyle 1 yabancı hakkı doğar. ama bana asıl cristian yerine alınacak bir yabancı ile bombayı patlatacaklarmış gibi geliyor.
Anadolu kulüplerinin kaliteli oyuncularını şuan için kaybettiklerini göz önünde bulundurursak eğer onların yerlerini aynı kalitede oyuncularla dolduramazlarsa 3 büyüklerin eskisi gibi tekrar zirvede yalnız kalacakları bir sezon olacaktır. Ha yok kaybettikleri oyuncuların yerlerini en az onların kalitesinde olan oyuncularla doldururlar ise göreceğimiz en enfes liglerden birisi olacak ve kalitesini arttıracak olan ligdir. Umuyorum ki bu sayede anadolu kulüpleri 3 büyüklerin yapamadığını yapıp yeni selçuk'ları , pektemek'leri , emenike'leri bulup ligimize kazandırırlar.
samsunspor'un sürpriz galibiyetler alacağı, özellikle büyük takımlar karşısında başarılı olacağı sezon. galatasaray terim'le iyi işler çıkarır, fenerbahçe bu vasat kadrosuyla geriler, beşiktaş borç batağında başarısız bir sezon geçirir. antep, kayseri, ibb gibi takımlar yine büyükleri zorlar. bursa hakkında bir öngörüde bulunamıyorum ne yapacakları belli olmayan bir takım görünümünde.

trabzon'a gelince. şampiyonluk yine zor be hamsi.
galatarsaray'ın yeni transferleri, beşiktaş'ın eksik yerlerine takviyesi, fenerbahçe'nin bu sezonki formu ile yarışın 3 büyükler arasında geçeceğini düşündüğümsezon. çok zevkli olacak. bekliyoruz.
üç büyükler arası büyük savaş gs nin transferleri ile yeniden zirve ateşini saracaktır.
Dünyanın en iyi ligleri arasına gircek inanılmaz bi rekabet olcak Şampiyon Beşiktaş.
federasyonun son kararı sonrası takip etmeyi düşünmediğim lig dir efendim. bakalım bunca şaibeyle nası decoder satacak aslan lig tv. takip edenede saf derim başkada bişey demem.
federasyonun aldığı karar dolayısıyla ilgilenmeyeceğim ligdir.zira son kararla birlikte lig tamamen şikeye açılmış ve cacığı çıkmıştır artık.
şike operasyonu sonucu federasyonun açıklamasından sonra ligtv'yi iptal etmeme neden olduğu için izlemeyeceğim sezondur.
Tadı tuzu olmayacak ve her maçına şaibeli gözle bakılacak olan sezondur.
3 temmuz 2011 şike soruşturması ve tff'nin kararlarından sonra katılacak olan bütün takımların zan altında olduğu ligdir.

bu memlekette ne hak kaldı ne adalet ne hukuk.
fenerbahçe'nin şike bulutundan kendini kurtaracağı ve aziz yıldırım olmadanda şampiyon olacağı sezondur.
şikebahçe ligten düşmesse hiçbir maçını izlemeyi düşünmüyorum bu sezonun.
premier lig,la liga,seri a veya bundesliga varken izlenmeye gerek olmayan lig.
(bkz: hala spor toto süper lig izlemeyi düşünen insanlar)
fenerasyonun sürekli topu taca atması sonucu resmen kaos olacak sezondur. fenerbahçe'nin her maçında olaylar olacak. oyuncular ıslıklanacak. federasyon iyi ya da kötü kararı verseydi, en azından bunlar olmaz. bir de sezon ortasında mahkeme kararında hüküm giyerlerse o zaman tam kaos olacak. yazık ettiler türk fuboluna yazık!
ülkemdeki o. çocuklarının bokunu çıkardığı sezondur.
şike gölgesinde sikik sokuk bir sezondur.
soru işaretlerinin yükseleceği bir sezondur.
fenerbahce nin şike şike sampiyon olacagi sezon

not: evet adim şüleyman
taş ve sopalarla oynanacaktır.