bugün

tobey maguire adamın dibidir. zaten peter parker karakterini sevdiren oydu. onsuz spiderman filmleri kokuşmuş bok gibi.
yeter ulan bu ölüsünü siktiğimin fırıldağı 15 senedir ölmedi mi artık. geçen tuvalette 2.5 sene önce tanıştığım örümceği bile hortumla su tutarak öldürdüm sonunda. bu gavat neden hala vizyonda? prim gününü doldurmadı mı hala bu gavat? amcığına koyduğum götünün kılları ağardı ne zıplıyon sağa sola götünün üstüne otur artık.
bana kalırsa en efsane spider-man filmi. sadece spider-man'in ironman himayesi altında olması biraz kötü olmuş ama, espriler, suit, senaryo mükemmel. ama spider-man'in yaşının 15 olması baya şaşırtıcı.
1 ay önce vizyona giren film.

en sevdiğim sahne buydu : görsel
izlediğim en ezik örümcek şeysi. resmen itin dötüne sokmuşlar örümcek adamı. sanki örümcek adamı, Iron Man yaratmış gibi. iron man bir çocuk bulmuş ve ona bir takım araç gereçler verip onu süper kahraman yapmış gibi. la bu örümceğin, örümcek sezgileri nerede? bu örümceğin ağları iron man sayesinde. elinde bir araç ağ atıyor. her şey yapay amk. ayrıca örümceğin kimseye eyvallahı , ihtiyacı olmaz. ama bu filmde iki eliyle bir şeyini doğrultamadı. sizi bilmem ama afedersiniz sikerler böyle örümcek adamı.
rezil ötesi film.
eksi'de tartismasiz en iyi spider-man filmi yazanlar var. ulan allah belanizi versin baska ne diyeyim size.
Sam raimi nın spiderman serisinden sonra amazing çekilmişti yani leş gibiydi

Bu da leş gibi bunu izleyeceğine git ilk spiderman'ı 100. Kere izle daha çok zevk alırsın amk.
spider man 2'den daha güzel filmdir.

peter ağları elinden doğal olarak atıyor amk. bu mu en iyi spider filmi ?

homecoming en iyi spider man filmidir. tom holland da cuk oturmuştur.
Geçen gün izleyim dedim 25 dakika dayanabildim. Cidden rezil bir film olmuş.
Peter parker in 2000 lerde çizgi romanlarda artık ağ atma olayını makine değil direk vücudundan yaptığını yaklaşık bir 10 yıl sonra hayran tepkisi çekince tekrar yazarlar/çizerler tarafindan makineye çevrildiğini bilmeyenlerin en iyi spiderman filmi seçtiği boktur

Bok bu bok buna film demek spiderman a hakaret.
amk popcorn gişe filmlerinin altında atilla dorsay edasıyla amcık amcık konuşuyorsunuz ya, yemin ediyorum götümle gülüyorum.

lan bu filmin gişe dışında bir kaygısı yok. bu serinin de yok. spider man serisinden otuz sekiz tane oscar mı bekliyorsunuz amk bu neyin kafası.

eğlencelik film. marvel eli değdi biraz daha güzelleşti. bu! tobey midir ne gerizekalıdır onun oynadığı seriden bin kat daha güzel amk.

hayır bu nasıl ağlamak amk!

https://www.youtube.com/watch?v=JUxBl2p9xRs
görsel
En kötü örümcek adam filmi. disney chanelda yayınlanan çocuk kahraman dizilerinden pek farklı değil. Örümcek adamın kendi bir tarzı ve havası vardır, en basit haliyle her işini kendisi görür ama burada , bildiğin tony starkın iti olmuş, bir tasması eksik. Ne kadar ergen de olsa örümcek adam örümcek adamdır, bu kadar ezikliğe ve antipatik olmaya ne gerek var?
tom hollond bence spiderman i iyi canlandırıyor hakkını vermek lazım.