bugün

çok iyi anlaştığım ve sevdiğim insandır, yani kendimdir. ayrıca (bkz: adamın dibi)dir.
(bkz: türkiye için karadenizli vakti)
sobalı evde yaşamamıştır veya doğal gaz fiyatlarından haberi yoktur.
cildime iyi geldiğindendir. aslında sevmezdim ama bu sene aşık oldum kışa. hiç bitmesin..
kendisi de soğuk olan insandır.
Kuzeydoğuludur.
Menepozo girmesi olası insandır. Fsh değerine baktırmalıdır. .
benimdir. dışarı kısa kolluyla çıkmışlığım vardır. kan hastasıysa bir de buz gibidir teni. Ayrıca bu insanlar yazın pek dışarı çıkmazlar.
Seviyorsan git konuş bence denilip gaz verilmelidir.
Sogugun gene çaresi var ya sicagin. Onu bunu gec yagmurlu hava ver.
Benimdir. soğuğu pek severim, biraz iskandinav hayranlığı da var. kuzeye yerleşme potansiyeli olan insan modelidir.
soğuk havalar samimidir.
sadece soğuk havaları sevenler ve işleri olanlar çıkar dışarı.
sevenleri kolayca ayırt edebilirsiniz şikayet etmezler diğerleri gibi.
sokaklar bahçeler parklar kısacası meydanlar hariç çoğu yer boştur sessizdir sakindir.
kış mevsiminin tadı bambaşkadır.
soğukta kolaylıkla donmama rağmen benim da dahil olduğum insan grubudur. soğuk havada yürümek insanı kendine getirir. insana yaşadığını fark ettirir. hava kapalıysa ve hatta yağmur varsa harikadır. neşeli olmaya uygun değildir ama huzurlu olmak için daha iyi bir hava bulunamaz.
Hep sarılacak birine ihtiyaç duyan insandır.
Bendirimdir.
adana sıcağını gören insandır. soğuk güzeldir. eti kemik yapar.
buyrun benim. o kişi kesinlikle benim. sanırım kış mevsiminde doğmuş olmamın da bir etkisi var.
herşeyden bunalmıştır, kimse umrunda değildir, bari havalar bunaltmasın der. Dışarı çıkar sürekli ki çıkınca kendine geldiğini bu havaların insanının kahve kitap cam kenarı olmadığını da iyi bilir...