random olarak herkese pm atmakla sonuçlanır bu durum.Lakin genelde "kız kardeşin sevgiliye asılması" gibi başlıkları açanlar,"ayyy ne ayıp" gibi entryler girenler di$idir. (bkz: tecrübe)
içimizi yiyip bitiren ukte. herkes kendi nickinin altına yazıversin cinsiyetini, dinini, uyruğunu. hadi bakalım.
kızların nicklerinin sonlarına f yazarak ortadan kaldırabilecekleri hadise.. (bkz: selen17f)
ayrıca her f i di$i zannetmemek gerektiğini bilmemiz gereken durumdur,değişik ayraclarla ayrılması uktedir (bkz: turnusol kagıdı)
muallakta kalan yazar serzenişi. mesela ben hermafroditim. kim nerden bilecek bağyan mıyım errkek miyim. seçime bağlı olm.
sözlük komünitesinin bekâsı için elzem olan bilgisizliktir.

en azından o kadar kolay olmamalıdır. burası ne yonja'dır, ne hi5'tir. burası, "sözlük"tür
bilinmezlik insanı devamlı dürten rahatsız eden bir duygudur. bu sebepledirki açıklıyorum ben erkeğim. aksini iddia edeni oyarım, kafa atarım, gagalarım...
maksat bilgi paylasimi olduguna gore son derece dogru bir yaklasimdir.
her sakallıyı baban ; her f'liyi bayan zannetmememiz gerektiğini bilmemiz gereken durumdur
bazen saçma sapan abaza özel mesajlarına yol açan durumdu neyse ki artık fazla almıyorum onlardan... * * *
(bkz: sozukte kac kiz var)
eğer bayan iseniz nickinizine ek olarak prenses v.s. ekleyip bertaraf edebileceğiniz hede.
hem herkes nickiniz altına;

süper yazar çok da sevimli
hastasıyım
gibi yazılar yazar ne de güzel olur.*
çözümü için;
(bkz: besibirlik)
bir abazanlıktır yanan, sıra sıra entrylerin
satır aralarında, satır aralarında

gelip geçen her düşüncede, gizli rezalet kalmış
ufacıcık beyinlerinde, ufacıcık beyinlerinde
(bkz: sozluk bana kari bul lan allahsiz)
abaza uuser merakı
(bkz: sozlukteki 18 20 yas arası guzel kızları tanımamak)
"bilicen de nolucak" şeklinde çıkışılası gereksiz eylem.
(bkz: sözlüğün yonjaya dönmesi) ***
(bkz: sözlük haremlik selamlık olsun)
doğal bir bilinmezlik halidir... içten içe herkesin merak ettiğide açık bir olgudur...
bilmemek değil öğrenmemek ayıptır diye karşılık bulan durum. özel mesaj boşuna mı düşünüldü, allah allah.

(bkz: soru işaretine basınca yazarın özgeçmişi görünsün)
(bkz: sözlük bana karı bul)
(bkz: sözlükteki aile ortamı)

sevgilerle, istanbul'dan ismini vermek istemeyen bir yazar.
pala remzi usulu kadın erkek farketmez beni seç beni seç olarak, bilmeden rastgele asılma durumudur.
(bkz: ay sen salaksin)
sözlüğe abaza doluşmamasına yarayan güzel olay.

(bkz: sen bizi abazalardan koru)
(bkz: amin)
(bkz: tek sorunun bu olsun ya)
bin bilsen de bir bilene danışmana neden olabilecek durum