bugün

Son iyi oylanan entrylerimde hep heavy metal ile ilgili olanları görünce farkına vardığım dayanışmadır.
helal olsun be gerçek metal insanını dayanışma içinde görmek ne güzel bir duygu dedirten olaydır... metalcinin dışardan herkeze sert gözüken mizacı bile dayanamaz bu duruma gözlerinden yaşlar damlar. benim gözümde sizler ölümsüzsünüz dedirtir. üzerine iki 70lik bira çakılır. kendine gelinir.
dayanışmak adına ruhen, bedenen ve iyi oylarımla hazır olduğum oluşumdur.
(bkz: dayanışalım)
(bkz: gercek metal insani benim zirvesi)
(bkz: metaL brothers)
(bkz: metalizm)
(bkz: yok artık cannibal corpse)
ortak bir müzik zevkini paylaştığım yazar arkadaşlara vermek istediğim dayanışmadır.
sonucunun,bir "metal dinleyenler zirvesi" kararı olmasını dilediğim dayanışmadır.
(bkz: safları sıklaştırın çocuklar)
2 yıldır neden ses vermedigini düşündüğüm dayanışma.
(bkz: o kadar mı azınlıgız)
seri halde arti oy veren melek moduna girmeme neden olan dayanışma.
(bkz: metal dedin mi akan sular durur gardaş)
metal müziği piyasa ve trip amaçlı kullanmayan, seven insanların 'metalciyi severim metalden ötürü' düsturunu hayatlarına yerleştirmiş olmasıyla ortaya çıkan dayanışmadır. azdır ama özdür.
(bkz: yürüyün be)
haklı bir dayanışmadır.
sonuna kadar içince olmak istedigimiz dayanısma. (bkz: biz kac kisiyiz) *
ben de varım dediğim kampanya.
heyecanlandım lan.
(bkz: tüm metalciler birleşsin ama bilekciler hariç)
(bkz: haydi hep beraber) *
(bkz: toplanın kardeşlerim) *
(bkz: kan çekiyor) *
Desteklediğim dayanışmadır. Bu dayanışma içinde olan Herkese benden artı oy verilmesini sağlayan dayanışmadır.
(bkz: metal heart)
(bkz: mıknatıs)*
böyle dayanışmalara can kurban katılmak lazım dediğim dayanışma türü.
(bkz: birlikte elele)
Maden ve Metaller ihracatçı Birlikleri Genel Sekreterliği'ne rakip olmak amacıyla, doğaçlama olarak ortaya çıkarak, çığ gibi büyüyen dayanışma haraketi.
zaman zaman rastlamış olduğum ve çok sevindiğim dayanışma. bunu özel mesajlarla görmek ayrı bir güzel.

edit: bir element olan metalle karıştırılmaması için şöyle bir şey de olabilirdi;
(bkz: sözlükteki metal müzik dinleyicilerinin dayanışması)
(bkz: rock n roll children)
(bkz: ver coşkuyu ver coşkuyu)