bugün

uludag sozluk'te hayvani bir seviyede rastladığım duygu seli, romantiklik aşaması. itü sözlük'e baktım demin sırf bunun için, orada gayet eli s.kinde yazı yazıyor millet. fakat uludağ sözlük böyle bir kin beslemiş, bir üzüntü, hicap duymuş bu yazar alımının açılmasından.

lan internet anasını satayım, sanal, gerçek değil yani. olayı seferoğulları-tellioğulları bağlamında kin meselesi haline getirmek n'ola ki?
'giden gitsin kalan sağlar bizimdir.' filan gibi bakınızlar görüyorum, noldu lan savaşa mı girdiniz de sizin safınızda savaşanlar sizi savaşın ortasında bıraktı, dünya kupası finalinde sizin oyuncunuz size mi gol attı noldu yani?

asıl merak ettiğim de acaba klavyenin başında oturup ağlayan filan var mıdır gettiii getttiii diye?

edit: tekrar bir en beğenilen listesinden merhaba sevgili izleyenler. ilk olarak yine buradan halama, teyzeme ve alt kattaki sarışın bayana selamlarımı iletiyorum.
bir başka en beğenilenlerde görüşmek üzere, hoş çakalın.
(bkz: at avrat sözlük)
gururdan ziyade, pazar sıkıntısı'dır. yoksa buraya haldır huldur bilgi içerikli entry girmek daha garip geliyor...
(bkz: takım tutar gibi sözlük tutmak) *
uludağ sözlüğe fakir ama gururlu erkek, ek$i sözlüğe fabrikatör çocuğu ve sözkonusu yazara da helâl süt emmiş genç kız rolü büründüren zihniyetin yaptığı iştir.
geçicidir, her akımda olduğu gibi üstünden belirli bir zaman geçtikten sonra normal hayatın akışına uyum gösterilecektir.