bugün

ben hazırım diyen kızdır. bundan sonrası erkeğe kalmıştır. odadan kaçabilir yatağa balıklama dalabilir.
evlilik hayalleri olan sarhoş kız modelidir, muhtemelen sabah kalktığında ağlayacaktır, uzak durmak akıl işidir.
içten yanmalı v8'dir.
genelde odaya giren erkeğe masumca bakıp "canımı yakmadan yapabilrsen mutlu olurum" tarzı laflar söyleyen kızdır. veya kız küçüklüğünden beri çıplak yatmaktadır, öyle alışmıştır. olabilir yani...
yeşilçam filmleriyle büyümüş kızdır. birazdan nuri alço elinde elma suyuyla gelip kızın hem ruhunu hemde vücudunu okşayacaktır.
uyumayı bekliyen ve yatağa giyinik girmemek gibi faydalı alışkanlıkları olan kızdır.

peşin hevese gerek yoktur..
okey rötar gerektiren kızdır.
soyunup da evdeki diğer sapların yanına gitmesinden daha iyi bir davranış sergileyen kızdır.
terletir adamı o halde yatmak. vücudundan atılan teri emecek bi atlet falan olmadığından ter vücut üstünde damla damla birikir. bi an önce yorganı kaldırıp havalandırmak ve kızımızı giydirmek gerekir.. yoksa hasta olursun annem.
ayağını yorganına göre uzatması gereken kızdır zira alt taraftan gelen buz gibi soğuk hava dalgası üşütüp hasta olmasına neden olabilir hatta daha kötü şeylere de neden olabilir.

edit: düzeltme
(bkz: kapiyi actigimda memelerini sivazliyordu)
(bkz: fantazi içeren başlıklar)
ben soyardım ne zahmet ettin, heyecanı kaçmış biraz da denilebilmesi mümkün tabi.
sıkıcı kızdır. sevişmenin doğal bir ihtiyaç olmasını iyice kanıksamıştır. şehveti, yemek yemek, tuvalet ihtiyacını gidermek gibi görendir. sözde müslüman türkiye'nin işine gelen adetlerini ve göreneklerini kendine göre yorumlayıp itici olandır. yerini kısa zamanda beyni daha açık birine bırakacaktır.
(bkz: genç erkeklerin hayalleri)
(bkz: soyunup kapının arkasına saklanan kız)*
niyeyse,dünyanın %70'ine yakınında, normal adledilecek, sadece türkiye ve ortadoğu ülkelerinde hakir görülecek kız.galiba hakketen ortadoğu'lu bir ülkeyiz.
(bkz: uzan geliyorum)
bayıcı tiptir. öyle osmanlı usulü soyunup yorganın altında ne işin var. az bekle sevgilin gelsin, öperek okşayarak soysun, adam da haz alsın bu işten değil mi? bu ne bencillik. gelsin güzel güzek dişleriyle sutyenini çıkarsın falan filan. köpek çiftleşmesi gibi ne o öyle? soyun gir yorganın altına, adam üstünde iki gidip gelsin, bitti çek donunu mantığı yani öyle mi?
limonu sıkılmış, yağı dökülmüş ve tuzu ekilmiş yemek masasında sadece yenmeyi bekleyen harika bir salata gibidir.
kış ortasında poposunu üşütebilecek potansiyele sahip kızcağızdır.
(#911743)
bende soyulmusu var diyen kızdır. eh o zaman sende yapılmısı da vardır denilesi kızdır.
erkeğin ilk olmadığını şıp diye anlama durumudur. kızcağızın evlenme hayalleri ile erkeğin gözünde metres kategorisine direkt düşer.
suyu da kaynatmış kızdır. yer misin yanında mı yatarsın kızıdır. genelde yenilir yanında yatmak yerine.