bugün

perdeli kabinlerde yüksek dozda yaşanan boktan histir. öküzün biri ha şimdi gelecek, perdeyi çekecek, cümle aleme donumla beni ifşa edecek diye, insan ne o pantolonu tadıyla deneyebilir ne de başka bişeyi. bu yüzden akıl edipte kilitlenebilen kabinler yaptılar da gerginlikten biraz olsun kurtulduk. yine de biri gelir o kapıyı zorlar ya, donla monla çıkıp dalasım gelir o öküze. ulan kapalı işte körmüsün, niye zorluyosun. niye hislerimle oynuyorsun.
bir de kabinin onun de "oldu muuu?" diye bagiran gorevli varsa gerginlik daha da artar. perde zamanla kivrilip sekil bozuklugu yasadiysa kabinin demirlerine zorla tutturulmaya çalisilmali. aksi takdir de gerginlikten kaynaklanan bir isteksizlik,begenememe,aynaya bakamama,sicaklama,... gibi negatif unsurlar bünyeyi sarsar.
her an almayacagim elbiseleri asan gorevlinin, elinde askilikla kabine dalip, mınçıka teknikleriyle beni pert etmesinden tirsmam bu gerginligin sebebi olabilir.

(bkz: ucuzlukta ne alacağını bilememek)
soyunma kabininin kapısının yere sıfır olmaması, yerden 2 karış yukarda bitmesi.. ya biri eğilip bakarsa (evet paranoya had safhada..) gerginliğiyle alışveriş burnundan gelir insanın, lanet olsun denemiyorum be! der çıkarım şahsen...
bu gerginlik; soyunma kabininin kapısının yıllardır görülmeyen lise arkadaşı tarafından açılmasıyla yerini şaşkınlığa bi süre sonra da yarılmalara bırakır.
ya gizli kamera varsa? gerginliği sanırım en kötüsü.
Kadınların hissettiği gerginlik. Evet.