bugün

(bkz: eceli gelen kopek cami duvarina isermis)
zararlı bileşenleri yüksek olan kişiye gönül kaptırma durumudur. ki gönül bu; ota da konar...
filmlerin klişelerindendir.
sorunlu insanlar genelde sıradışı davranırlar. bu nedenle ilgi çekebilirler.
benden uzak allaha yakın öteki tarafa direkt
amuda kalkıp işerken aynı anda da elimle hareket çekerken ayağımla bisiklet hareketi yapsam , demek ki çekici bulacaklar beni... yıllardır çözülemeyen soruyu çözen insan

e = mc2
genellikle ergenlik çağında yaşanılır. yaş ilerledikçe insanlar huzuru ve dolayısıyla sorunsuz insanı arar.
"DELi DELiDEN iMAM ÖLÜDEN HAZ EDERMiŞ" ATASÖZÜNÜ ÇAĞRIŞTIRIR. OLABiLiR. SORUNLULAR SIRA DIŞIDIR.ÇEKiCi DE OLABiLiRLER.ÇEKiCi DE BULUNABiLiRLER. iLLE DE KADIN ERKEK iLiŞKiSiYLE iLiNTiLENDiRMEMEK GEREK.
gençlik yıllarının verdiği acemilik ve saflıktandır. yaş ilerledikçe sorunlu insanları çekici değil aksine itici bulur, sütten ağzınız yandığından yoğurdu üflyerek yersiniz. aferin!
(bkz: stockholm syndrome)
ergenlik alameti.
Bakırköyden çıktım buna rağmen kendimi sorunlu görmüyorum, sorun burada başlıyor sanırım.

freudvari yaklaşım benimseyen bulmaca meraklıları anlamaz bunları elbette.
Böyle adamlar tamamen negatif enerji. Bikac sene böyle arıza biriyle arkadaşlık yaptım konuşunca hak verirsin ama bi arpa boyu yol alamazsın hayattan soğur insanlara düşman olursun. Çoğu şeyi de çarpıtarak anlatır böyle tipler. En iyisi hiç muhatap olmamak böyleleriyle.