bugün

keskin nişancı.
konuşulanları dinlemekle meşguldur. gelecek olan soruya nokta atışı yapacaktır, saçma soruları kabul etmez diye dşünüyorum
(bkz: en sevdiğim)

Böyle insanlar hayata olan inancımı tazeliyor. Etkileşim sırasında içsel bi dinginlik ve peşi sıra yaşanılan konforun kafası bak çok az şeyde var.
Boş konuşmaktansa konuşmamayı tercih eden ama iç dünyasında bik bik konuşan tiptir. (bkz: ben)
kesinlikle ben değilimdir, ama hep imrenirim..
Soru sorulmasına rağmen keyfince susarak susmanın sinir bozucu dibine vuran inşa değildir.
soru sormadığım zamanlarda gerçek hayattaki halim.

burada ise sorulmadan başlıklardan başlık seç.
konuşup anlaşılmamaktansa susmayı tercih eder.
Geçen yürüdüğüm kişilerden biri bunu bana söyledi. Lan ben sana yürüyorum boşver soruyu falan.
Kolay insan değildir. Açabilirseniz mükemmel birisidir belki. Bardağın dolu tarafından bakalım bu sabah;) .
Bazen en iyisidir. Boş muhabbet dönüyordur susarsın ama sana da gidip boş bir soru sorabilirler.

Ya da konuşmak istemiyorsundur birisi oradan konuşmadığına yönelik bir şey der.

Herkesle iletişimim iyi olmuyor. Bazı kişilerle çok iyi bazı kişilerle çok kısıtlı.

Dipnot: ama soru sorsan bile konuşmayan veya ilgilenmeyen insan vardır ki onlar küfürlüktür. Cevap versene kardeşim.
zorla soruyomuşsunuz gibi hissettiren tiptir. bazen zaten öyledir.
Bazıları için hiç susmayan bazıları için hiç konuşmayan biri olarak bilindiğim doğrudur. ortama göre değişir tabi
Gizemlidir , sevilir fakat yanında pek durulmaz.
(bkz: Söz gümüş ise sûkut altındır)
ben. ama konuşmak gerekiyor aslında. boş konuşmaktansa içini doldurmayı deniyorum, bakalım.
(bkz: muhabbetinden zevk almadığınız insan)
benim gibi tipsiz ise hiç gizemli değildir.

genelde özürlü olduğunu sanarlar. evet benim bu.

enteresan.
Gerek duymuyorum.

insanlar fazla aptal.

Edit: ailem de susmuyor olmamdan şikayetçi
Ortamdaki insanlarla samimi olmayan yahut kafası uyuşmayan insandır. Ayrıca bu insan çoğunlukla benimdir. Genelde iyi anlaşamıyorum.
Sadece misafirlikte benim. Onun dışında uğraşsamda konuşmadan duramadım.
(bkz: hepinizden nefret ediyorum)
(bkz: bitse de gitsek)
kendim de dahil olmak üzere en sevdiğim insan tipi.
Ya çok şey bildiklerindendir ya da hiç bir şey.
Özgüven problemi olabilir.

Konuşmayı sevmiyordur.
görsel
Gündemdeki Haberler
güncel Önemli Başlıklar