bugün

her klibinde ellerini iki yana kaldırıp uçuyomuş gibi bir görünüm veren şarkıcı.
yeni şarkısı insan sevmez mi dir.

http://www.youtube.com/watch?v=vAlLFZ97Qw8
Sözleriyle beni benden alan danslarıyla gülmekten karnıma ağrı saplayan kel şarkıcıdır.
son dönemdeki şarkılarını remix olarak piyasaya sürüp beni benden almış popçu arkadaşımızdır..yolub açık olsun.
Dans Yaparken Kendinden Geçen Ve Dinleyenleri Bunaltan Eşsiz Sıkıcı Bir Şarkıcı.
kendisini bel hizasının üstünden itibaren geriye yatırarak şarkı söyleyen sanatçıdır buz adlı parçayla çıkış yakalamıştır.
izzet altınmeşe'nin gençliğidir.
piyasa bomba gibi giren hacıyatmaz gibi dans eden şarkı sözleri daha iyi olan müzisyen.
sözlerine laf diyenlerin ilk önce bülent ortaçgil dinleyip tekrardan sorgulaması, eleştirmesi gereken şarkıcı, söz yazarıdır.

bülent ortaçgil'in üstad olduğu yerde soner master of üstad olur bea.
gelmiş geçmiş en iyi türk müzisyendir nazarımda kendisi. hele ki son hiti "insan sevmez mi" mükemmel olmuş. sabah işe giderken son ses açıyorum dinliyorum, akşam iş çıkışı keza aynı şekilde... arabayı orospu yaptık gerçi ama olsun.
şarkıcı olmasaydı, herhangi bir mağazada tezgahtar olacak kişi. öyle bir izlenim veriyor.
bu adamda ses yok, yetenek yok, pop müzikte olması gereken o star ışığı yok, tip desen hiç yok. ne sikime albüm çıkarıyor anlamıyorum. pop müzik piyasasında önemli besteler onun olabilir, ama lütfen şarkı söylemesin. söylediği bi şarkısı var ''insan sevmez mi'' midir nedir, ne zaman kral tv de görsem yemin ediyorum kulaklarım tecavüze uğruyor.

aman sen şarkı falan söyleme hocam. beste yap millete ver. pop müzik tarihinde bestelerinle konuşulursun bak ne güzel. şarkıcılık senin neyine?
Bilakis adamda hem ses hem beste hemde karizma var.
http://www.youtube.com/watch?v=oiQ8kK1mhOI

içten sitem edebilen adam!
allah aşkına bu adama razı olduğundan fazla çektirmeyin. arayınca da sesini çıkarın. lütfen.
ilk çıktığında iyiydi de sonradan bozdu.
yazarlarımızdan birinin kuzeni olan şarkıcıdır. düşüncem: yahu arkadaş sen kimsin yada bu adam kim yada senin kuzenin olması beni ne kadar ilgilendirir? not: soyadı ile beni güldüren şarkıcıdır. sarı kabadayımı olur? kabadayı esmer uzun boylu az birazda karizmatik olur. ayrıca sarımısın nerden anlayalım saçın yokki. özet: sevmiyorum la adamı da tarzını da.
yazdığı şiirleri okuyup kaydettikten sonra acaba nasıl olur diye üzerine iki üç akor kaydedip müzik diye yutturan kel.
seveni arayan şarkıcı. *
sevenini aramadığı yer kalmayan şarkıcı. *
tiz sesiyle kulağımı tırmalamakta olan sarkıçı.
şarkılarını heceleyerek okuyan sanatçıdır.
başarılı mı başarısız mı pek anlaşılmayan adam. ama şarkılara kafaya takılabiliyor.
Bu yaza damgasını vurmamis şarkıcı.
Enteresan dans figürleri olan adam. Oynak bellidir efendim kendileri.
Tek dinlediğim şarkısı arayışlarda olduğu şarkıdır. Bu yüzden şarkıcılığına yorum yapamayacağım.