bugün

eşşek gibi kpss kascam haftasonları ise yine eşşek gibi seminere kosturcam. hayat bu değil.
okulun kapısını açmak.
kpss çalışıp, müzik dinleyip, kitap okuyacak, yazılarını yazmaya devam edecek, zaman zaman sobanın külünü, çöpü dökmeye, zaman zaman manava gidecek, zaman zaman fatura yatırmaya. zaman zaman kardeşlerinin haylazlıklarıyla sinirleri bozulurken, zaman zaman da kardeşlerinin dünyadaki en değerli sahip olduğu varlıklar olduğunu düşünecek, her yağmur yağışında kahvesini yapıp camın kenarından değil balkonundan yağmuru sigarası ve kahvesiyle izleyip, evinin önündeki çınar ağacından dökülen turuncu yaprakların hışırtısıyla biraz olsun mutlu hissedecek.
güzel bir bitki çayı keşfetmek. malumunuz kışa hazırlanmak lazım.
satın almak istediğim kitapları depolamak.
kafam için yumuşak bir bere tahsis etmek.
aşk.

çünkü kasımda aşk başkadır.

olursa ekime, olmazsa kasıma kadar bulurum birilerini.
ehliyet kursuna giricem sör.
1.sınavların başladığı mevsim hiç sevmeme kendisini .
işten ayrılıp 3 ay tatil yapıcam.
bot lan bot giyeceğim, çok özledim.
Balkonda oturup ağaçların yaprak döküşünü seyredeceğim bu sonbahar.
muhtemelen okuldan eve evden okula gidip ortalama kasmak olacaktır anatomi fizyoloji zor.
Deri ceketimi çekip, postallarımı ayağıma geçirip, siyah tişört ve siyah pantolonumla etrafta terör estireceğim!..
her gun same shit day diyecegim icin, bir onemi olmayan yapilacak olan seylerdir.
yds için online derse başlayacağım, hatta deneyimleri olanlar varsa mesaj atabilir mi? tavsiyeler vs.
Erasmusa gitmek.
süper bir tatil yapmayı düşünüyorum. hatta sonbaharda yapmayı planladığım bu tatil için bütün derdimi kederimi bayram tatilinde atıp iznimi de kullanmayacağım.
bozcaada'ya gideceğim mesela, güneşin doğuşunu batışını her şeyini izleyeceğim. ilk ben gidip en son ben ayrılacağım o tepeden. çok üşürsem kendimi rulo gibi sarıp oturmaya devam edeceğim. sevdiğim bütün şarkıları dinleyeceğim. en çok ben gülüp en çok ben üzüleceğim. bütün adayı bisikletle turlayacağım, yokuş aşağı büyük bir hızla sürüp rüzgarın içinden geçeceğim. güzel güzel yiyip içeceğim. erken uyanıp geç uyuyacağım.
beni irrite etmiş ne varsa hepsini oracıkta bırakıp öyle döneceğim hayatıma. çünkü ben çok sıkıldım.