bugün

(bkz: dinlemekten asla bıkılmayacak şarkılar)
karaokede mükemmel söylediğim; harika, deep purple* parçasıdır.
hala sıkılınca oynadığım, bütün rakipleri boğazından veya taşaklarından vurmaya çalıştığım oyundur. öyle güzel ölüyorlar. yanlış hatırlamıyorsam insan vücudunu 36 parçaya mı ne ayırmışlar. her parça mermiye farklı tepki veriyor.
Bin kere dinlenilse bin kere hüzünlendiren aşmış sanat eseri.
Girişteki solosu mükemmeldir.
(bkz: hüzünlendiren şarkılar).
(bkz: efsane şarkılar)
Elvis presleey ın en güzel sarkılarından birisi.
harika bir opeth şarkısı.
bir deep purple klasiğidir. henüz bu şarkıyı sevmeyen birisine rastlamış değilim. rastlamak da istemem zaten. *
harika bir şarkı .
sağlam bir deep purple şarkısı. ilk dinlediğimde aşık olmuştum şarkıya. işin gıcığı eski sevgilim yollamıştı bu şarkıyı bana, onun sayesinde dinleme ve sevme fırsatı bulmuştum. ayrıldıktan sonra uzunca bir süre hiç dinlemedim. mp3 çalarımda denk geldiğinde geçerdim.

şimdilerde tekrar dinlemeye başladım da, bakıyorum şimdi, anılar çok çabuk silinebiliyor. kendi kendime "kimdi la bunu bana öneren? ben niye dinlemiyormuşum bu şarkıyı?" diye bile sordum. biraz düşününce aklıma geldi ama ohoo, yalan olmuşuz bile. rahat rahat dinlemekteyim şimdi. hala dinlemeyen varsa, hemen dinlesin efenm, büyük kayıp maazallah.
(bkz: ilk dinlemede aşık olunan şarkılar)
çocukluğumuzun kanlımı kanlı fps oyunu. zamanında hastası olunan başından kalkılmayan süper ötesi oyun. tabi şimdi cod varken oynanmaz.
opeth covarı kesinlikle çok daha güzeldir. deep purple'ı opeth'ten daha fazla severim ve dinlerim ama bu parça opeth'ten dinlenir zannımca.
deep purple'ı deep purple yapan şarkılardan biri.
ailecek dinleriz.
gökhan türkmenden dinleyince önce bir garipsedim ama sonra alıştım hatta sevdim. akustik yorumlara karşı zafiyetim var zaten. kim ne söylese beğeniyorum.

http://vimeo.com/35036434
deep purple'nin efsanevi şarkısıdır. white lion'da iyi yorumlamıştır ama bi purple değildir tabi.
bu sarki calmaya baslayinca saatin kac oldugu onemli degil veya nerde oldugunuz insan duvara bakarak bile hayallere dalabiliyor. o an ne yapiyorsaniz 3 dakikaligina erteliyorsunuz. eger yuruyorsaniz bir yerlere oturma dusuncesini, dinlemeniz gerektigini hissettiren ve monoton dunyadan birazda olsa sizi cekip kurtaran sarkidir.
Deep Purple'ın şarkısıdır.
sagopa icimdeki seytanin ensesindeyim de bu sarkiyi kullanmistir. hos olmustur.
ilk 10 saniyesindeki o efsanevi melodi ile adamı duygusal buhranlara sokar.

ilk 10 saniyesi anlatılmaz yaşanır,nasıl bir duygu yüküdür o.
Çok dehşetli oyundur.
Lakin ki bir bölümde kamyonla giderken donup kalmıştı oyun. Başka zamanlarda başka cdlerden yükledim ama yine aynı yerde kilitlenti hep.
dinlenesi rock parcasidir. deep purple'indir.
opeth'in harika coverladığı şarkı.
deep purple'a ait şarkıdır. Opeth in yorumu da en az orijinali kadar harikadır.