bugün

Seçimlerde kazanılan vilayetlere bakıldığında solun kazandığı bölgelerin yüksek eğitim düzeyine erişmiş insanlardan oluşunun kanıt olarak gösterilebileceği gerçektir.
nedeni ortadadır, sağcılar kitap yazar solcular okur.
sağcı yazar tanımıyorum, tabi neticede adamların özel hayatı..
Kesinlikle doğrudur.
okumak cahilliği alır...
Türkiye de solun vilayet kazandığını iddia edenlerin sıçtığı tespit. Ulan hangi Türkiye bu solun vilayet kazandığı Türkiye.

gardaş biraz cahilim bu hikaye hangi gezegende geçiyor anlat hele çok heyecanlı.
Solcular eğitimlerini solculardan alir ilkeleriyle üniversite okurlar sagcilar eğitimlerini kuran kursundan alır eğitim dediğin doktor olmak yada öğretmen olmak ise sagcilarin eğitimleri düzgün bir ahlak sadakat aile akrabalik dostluk ahiret hayati mezesiz sofralarda eşine hizmettir ve dagcilar solcu diye ayirmazlar solcular sagci diye ayirirlar solcular şikayet ederler sagcilar şükür ederler sagcilar Lisa eteğe birşey edemezler din serbesttir ama solcular bas örtüye örümcek kafali derler en simdi düşünelim eğitim almislarda ne olmuş hayirli isler.
Yine de zekaları daha düşüktür.
Ülkeye ne derece katkı sağladıklarına bakmak lazımdır.15 yıl öncesine kadar sağcıların her anlamda önlerine taş konulduğu için de olabilir.
Normaldir. Solcular genel olarak orta ve ortanın üstü kesimden çıkarlar. Bu kısım da genel olarak hizmet sektöründeki eğitimli kesim
Sağcıların ise çoğunluğu alt kesimden, kırsaldan, az bir kısmı da en üst kesimdendir.
şurda solculara okuduğu için laf eden insanlara bakıyorum da. hepsinin ıqsunu toplasan çift haneli sayılara ulaşılamıyor.
iki gurup arasında fark yaratmayan ayrıntıdır. Al birini vur ötekine.
Sığ kesim tarafından fikirlerlerin çöp edildiği, yanlış yerde doğmuş insanlar. Bu defa “solcu” tacizi olayı ile de karalama adına bir yeni adım daha atılmaya çalışmaktadır.